Tornácos Panzió Balatonberény

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tornácos Panzió Balatonberény vélemények

Szörnyű 2019. június 15.csoporttal járt itt
Csoportot vittem a panzióba. A gyerekek, 16-17 éves nyitott, igényes gyerekek, tele kritikus megnyilatkozással. Amikor megtaláltam a "céget" akiknek két balatoni üdültetésre is alkalmas tulajdonuk van, elmondtam az osztályomnak, akik rögtön rátaláltak olyan kommentekre, amelyek olvasása után úgy döntöttünk, hogy inkább a drágább, 6000.
Tornácos Panzió Balatonberény - SzobákTornácos Panzió Balatonberény - BelsőTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - KörnyékTornácos Panzió Balatonberény - Külső képTornácos Panzió Balatonberény - KörnyékTornácos Panzió Balatonberény - BelsőTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - Környék
Szörnyű 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Koszos, büdös, dohos az egész, nemcsak a szobák, ahogy belépsz, az egész panzióban érezni, penészes fal, szakadt,koszos, széjjelnyűtt ágynemű, olyan zuhanyzó és wc amit sosem használnék. . . állítólag most lett felújítva. . . hahaha! Az előző lakó szemete még a fürdőben, vagy ki tudja mióta volt ott. . .
Szörnyű 2018. július 16.gyerekekkel járt itt
2018. 07. 11. Ezen a napon megérkeztünk a 3 gyerekünkkel nyaralni és ahogy az udvarra beértünk már is rém álommá vált. Ugyanis az udvar koszos,rendezetlen,nagy fű mindenfelé amerre a szem ellát. Nem tudták nekünk ideadni időben a szobát mert nem száradt meg az ágynemű ami még este is az esőben száradt!
Szörnyű 2018. július 15.családjával járt itt
Mi akikkel erre a szállásra érkeztünk Aranyhal Panzióként ismerjük. Eredetileg 5 nap 4 éjszakát töltöttünk volna itt, de egy estét is alig tudtunk átvészelni. Amint odaértünk a szállásra az egyik alkalmazott rögtön meg is jelent tájékoztatott minket, hogy jó helyen járunk és hogy jelenleg takarítás alatt vannak a szobáink.
Tornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - KörnyékTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - EgyébTornácos Panzió Balatonberény - Medence/kertTornácos Panzió Balatonberény - Szobák
Átlagos 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
A szállásadók kedvesek, lazák és rugalmasak voltak, nagy hangsúlyt fektetve arra, hogy a vendégek a lehető legjobban érezzék magukat náluk. A két nap alatt kaptunk bőséges és változatos reggelit, amellyel jól is laktunk. Külön élményt nyújtott, hogy a nagy és régi étteremben mi voltunk mindkèt nap az egyetlen reggeliző vendégek.
Gyenge 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
A szoba dohos áporodott szagú, mivel tornácos így kintről egyenesen a szobába
jutunk, így nem előnyös a padlószőnyeg, mivel nedvesedik hamar piszkolódik
nehezen szárad és nehéz tisztán tartani. Nincs TV a szobában,a település
2-3km található, így kerékpár kölcsönzés ésszerű lenne.