Piero's Étterem Balatonboglár

8630 Balatonboglár, Parti sétány 13.

Piero's Étterem Balatonboglár a térképen

Piero's Étterem Balatonboglár értékelése:

6. helyezett a 15 balatonboglári étterem közül
380. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

Piero's Étterem Balatonboglár vélemények

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Szerencsére az évek során nem romlik a minőség, már többször jártunk itt. Nagyon finomak az ételek, jók az alapanyagok, a ponytepertő nagy kedvencünk. A pizzák is nagyon jók, a vékony tészta különösen finom. A felszolgálók kedvesek, a hely hangulatos és tiszta (a mellékhelység is). Van teraszuk is, ott nyáron talán kellemesebb, mert a pizzasütő miatt a benti részben meleg van.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Kellemes környezetben, hangulatos terasz, igényes berendezés, tiszta mosdó, udvarias személyzet, finom ételek! Minden szezonban többször visszatérünk:) A környék legjobb étterme. A strandtól kb 100 méterre található. Az étlapon picit frissíthetnének, de ez csak annak fontos, aki mint mi hosszú évek óta rendszeres vendég az étteremben:) Ajánlom!

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.04. - 2021.09.30.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 26.338,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2022.01.02.

Szállodák Balatonboglár környékén
Hotel Vital Balatonboglár
Venus Hotel Balatonboglár
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Piero's Étterem BalatonboglárX