Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár

8630 Balatonboglár, Dózsa u. 13.

Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár a térképen

Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár értékelése:

7. helyezett a 15 balatonboglári étterem közül
392. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

pizzéria

Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Tavaly nagyon jó véleménnyel voltam róla! De sajnos a múlthéten rettenetes csalódás ért! A pincér nem volt a helyzet magaslatán, miután megrendeltük az inni valót és a pizzát, elvitte az étlapot, így desszertet nem is tudatunk rendelni, bár utólag nem is baj! A poharam koszos volt amibe a colát kihozta! Elég hamar megkaptuk a csilis babos pizzát, elég fura is volt!

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk Balatonbogláron a családommal amikor eldöntöttük,hogy beülünk egy pizzériába. A választás sajnos a Pizza-Sarockra esett,bár ne így döntöttünk volna. Kívülről mutatós volt a hely,és a kiszolgálás is egy erős közepes. Kiválasztotta mindenki a pizzát és vártunk. Vártunk és vártunk. Hozzá teszem,hogy rajtunk kívül csak 1-2 ember volt,de ők már ettek.

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Aurora Vendégház
4 nap/3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.

Szállodák Balatonboglár környékén
Hotel Vital Balatonboglár
Venus Hotel Balatonboglár
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Pizza-Sarock Pizzéria BalatonboglárX