Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár

2,5
a 18 balatonboglári étterem közül
pizzéria
Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár

H55 Balatonlelle Apartmanházak - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
H55 Balatonlelle Apartmanházak
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár vélemények

2022. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás során választottuk ezt az étternet. Vacsorázni tért k be a 3 gyerekunkkel.
Pizzát választottunk,mindenkié nagyon finom volt,a gyerekek is mind megették.
A kiszolgálás kedves volt,a hely tiszta,barátságis személyzet. Nekünk tetszett. Máskor is jövünk,ha arra járunk.
Pizza-Sarock Pizzéria Balatonboglár - Egyéb
Szörnyű 2019. július 18.családjával járt itt
Tavaly nagyon jó véleménnyel voltam róla! De sajnos a múlthéten rettenetes csalódás ért! A pincér nem volt a helyzet magaslatán, miután megrendeltük az inni valót és a pizzát, elvitte az étlapot, így desszertet nem is tudatunk rendelni, bár utólag nem is baj! A poharam koszos volt amibe a colát kihozta!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk Balatonbogláron a családommal amikor eldöntöttük,hogy beülünk egy pizzériába. A választás sajnos a Pizza-Sarockra esett,bár ne így döntöttünk volna. Kívülről mutatós volt a hely,és a kiszolgálás is egy erős közepes. Kiválasztotta mindenki a pizzát és vártunk. Vártunk és vártunk.