Editmami
Országjáró - 92 városban járt márFelfedező - 52 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Fotói
832 fotó

Editmami adatlapja

264Értékelés
Bemutatkozás
Nyugdijas vagyok,adminisztrativ munkakörben dolgoztam. Mindig emberekkel foglalkoztam.
Gyerekkorom óta utazunk az országban mindenfelé. 1 gyermekem és 3 unokám van.
Így utazok, így járok étterembe
Az internet kinálta olcső kuponos ajánlatokkal utazunk. Nagyon jó lehetőség nekünk kis nyugdijasoknak.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  szeretek táncolni
Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2021.10.21

Néhány kiemelt értékelés

Gyenge 2018. május 3.a párjával járt itt
Már többször jártunk Gyulán bonusszal, mint most is. Azzal kezdődőtt, hogy csak ráfizetéses szállás van, de nagyon kiváló. Sajnos nem az Akácos utcai ház volt, hanem 10 utcával arrébb, a Vár utcában. Az Akácos utcában volt minden, ami a bonuszban szerepelt:jakuzzi,medence, köntös, sószoba stb.
3Személyzet
2Ár / érték arány
4Kényelem
2Szolgáltatások
2Étkezés
3Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula -
Még több kép (5 db) >>
Kiváló 2018. október 13.családjával járt itt
Négy éve voltunk párommal ebben a hotelben, két éve meg a családdal. Annyira tetszett,hogy ismét ide jöttünk. A hotel a felújítás által még csinosabb lett. Szuper időt fogtunk ki, igy remek napsütésben jakuzziztunk a kertben. Az ételek most is finomak és bőségesek voltak. Kiprobáltuk a csónakázást és a bobozást is.
5Személyzet
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca - Park Hotel Miskolctapolca -
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Véletlenül akadtunk rá erre a kellemes, hangulatos kis étteremre. A felszolgáló kislány kedvessége csak felső fokban emlithető. Az ételek nagyon izletesek és óriásiak voltak, pedig menüt rendeltünk, ami általában kisebb, mint az a'la cart adagok. Szakadő esőben kint ültünk az óriási esernyő alatt és csodáltuk a szép panorámát, mig tömtük a bendőnket.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás