Boldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár

Így is ismerheted: Boldogasszony Sugárzó-Hold Emlékhelye
városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Boldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár
Boldogasszony sugárzó Hold oltára BalatonboglárBoldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár

Boróka Vendégház Balatonlelle - Legjobb ár
06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Boldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár vélemények

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Átlagos 2022. február 8.a párjával járt itt
Zarándoknapom ötödik állomása Boglár. Meglátogatva a kenesei, világosi, zamárdi, földvári Mária-emlékhelyeket, útban ez következett. Már a nap nagy része eltelt, mire felértem a gömbkilátóhoz egyre kevesebb volt a fény. Nagyon kerestem a kilátó alatt is, meg mellett is, de nem találtam. Azután átsétáltam a párhuzamos dombra, és ott volt.
Boldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár - Külső képBoldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár - Külső képBoldogasszony sugárzó Hold oltára Balatonboglár - Külső kép