Balatonboglár és környéke

06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Kentaur Üdülőfalu Balatonboglár vélemények

Kiváló 2018. július 31.gyerekekkel járt itt
Hat napot töltöttünk itt 3 gyerkőccel egy üdülőházban. A fogadtatás nagyon kedves volt, bár jó későn értünk oda. Mi pozitívan éltük meg a rögtöni fizetést, mert gond volt a SZÉP-kártyával, amit készségesen és türelemmel megoldottak, így nem az elutazás napjára maradt a herce-hurca. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Szörnyű 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Pár napja jöttünk haza, iszonyat volt! Számtalan helyen jártam már, van összehasonlítási alapom. . . Megérkezéskor a kulcsot addig meg sem kaptuk míg ki nem fizettük a szállást, ami egy apartman volt. A házba belépve iszonyat bűz, csatornaszag fogadott, ami csak 3 nap múlva szűnt meg.
Szörnyű 2016. március 16.csoporttal járt itt
2015 nyarán töltöttük pár napot egy nagyobb baráti társasággal és cca. 10 gyerekkel a „kastély részen”. Már a megérkezés pillanatában gyanús volt, hogy miért kell mindent előre kifizetni (ez később teljesen egyértelművé vált). Kb. 1,5h tanakodás után kaptunk kulcsokat a recepción, noha pontosan le volt egyeztetve a létszám e-mail-ben hetekkel korábban.
Kiváló 2016. február 5.barátokkal járt itt
Ha szóval egy akarnám jellemezni ezt a helyet,akkor azt mondanám,hogy utánozhatatlan. Egyszerűen nem lehet megunni. Már jártunk sok helyen,de ezt a kedvességet,odaadást,kiszolgálást sehol nem tapasztaltuk. Pedig már jártunk "drága" szállodában is. Már nagyon sok barátunkat elcsaltuk magunkkal,és mondhatom,hogy mind visszajáró vendég lett,annyira jól érezték magukat.
Kentaur Üdülőfalu Balatonboglár - EgyébKentaur Üdülőfalu Balatonboglár - WellnessKentaur Üdülőfalu Balatonboglár - Medence/kert
2014. október 1.családjával járt itt
Szép környetben töltöttem el három napot kellemes és figyelmes kiszolgálásba volt részünk az étkezés kifogástalan volt a vellnesz rész is jó volt mindent egybe véve jól éreztük magunkat merem ajánlani mindenkinek Sándor Endre és családja 2014. 09,04-06 ig Sok szép helyre el mentünk kirándulni és a szálloda harcsa sütö versenyén is voltunk jo halászlét és sülthalat fogyasztottunk meg érte.
Kentaur Üdülőfalu Balatonboglár - Medence/kert
Szörnyű 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Nehezen kezdem a vélemény írást, mert nem kaptunk semmit abból amit ígért a hirdetés. A kastély átlagos volt és egyáltalán nem tüktözte a 4*-ot. Felújítottként hidették, de felújításnak nyomát sem láttuk. Külső, belső medence használatról szó sem eshetett, mert nagyon koszos volt. A jakuzi szintén használhatatlan volt.
Gyenge 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt. Hirdetésben választható szoba. helyszinen ahova raknak. A kiszolgálás gyenge személyzet bunkó. Egyik napra esküvőt szerveztek. Idelye alatt a szálló vendégeknek nem volt ki szolgálás. Este fél nyolckor nyitott ki részünkre a kinti étterem rész. A bentiben folyt a lakodalom.
2013. november 28.barátokkal járt itt
Egy 10 fős baráti társasággal mindegyikünk hatvanadik születésnapját egy hosszu hétvégével ünnepeljük meg. Igy kerültünk a Kentaur üdülőfaluba. Nagyon kellemes volt a fogadtatás. A főnök és a személyzet rendkivül segitőkész és udvarias volt. Az ételek kitünőek voltak és ezt még tetézte a két zenés táncos est.