Mogyorósi Vera

Mogyorósi Vera adatlapja

Regisztráció2014.01.29
Utoljára itt2014.12.09

Kiváló 2014. december 9.a párjával járt itt
Az elmúlt éveket tekintve nem először jártam férjemmel a jelölt szállodában. Nem csalódtam most sem amikor ezen az őszön is ellátogattunk ide. Megtapasztaltuk az azóta újonnan kialakított wellness részleg szépségét és jóságát. Sokat fürödtünk a kinti medencékben, mivel a termál víz jót tesz nekünk.
Szörnyű 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Nehezen kezdem a vélemény írást, mert nem kaptunk semmit abból amit ígért a hirdetés. A kastély átlagos volt és egyáltalán nem tüktözte a 4*-ot. Felújítottként hidették, de felújításnak nyomát sem láttuk. Külső, belső medence használatról szó sem eshetett, mert nagyon koszos volt. A jakuzi szintén használhatatlan volt.
Átlagos 2014. április 29.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk el 3 éjszakát ezen a helyen. Az Appartmaház megtalálása nehézkes, nincs eléggé feltüntetve táblákkal, hogy merre található. A szállás takarítása kívánni valót hagyott, egy pozitívum volt, hogy a fürdőszobában egyik csapból a kádba gyógyvizet lehet engedni és abban lehet fürödni.