Fekete-kastély Balatonederics

Fekete-kastély Balatonederics
Fekete-kastély BalatonedericsFekete-kastély Balatonederics
Fekete-kastély BalatonedericsFekete-kastély Balatonederics

Fekete-kastély Balatonederics bemutatkozása

A kastélyt a 18. század végén a nedeczei Nedeczky család építtette, nevét pedig egyesek szerint az épület tetejének egykori fekete színéről, míg mások szerint a feketére festett ajtóiról/ablakairól kapta, az azonban kétségtelen, hogy a neve összhangban van a hely és lakóinak történetével is, hiszen a múltját több rejtélyes haláleset is beárnyékolja.

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
2025.01.03-ig
Montana Vendégház Balatonederics

Fekete-kastély Balatonederics vélemények

2082
Érdekes 2022. szeptember 20.egyedül járt itt
Ezt a kastélyt sok éve figyelem, nem is tudom már, mikor jártam itt először. . . és egyáltalán nem gondoltam, hogy ez valami turistalátványosság, inkább egy jobb sorsra érdemes rom, ami itt hal meg örökre, a szemünk láttára veszik el végképp. De most tűnt fel, hogy ki van táblázva frissen két oldalról az országúton, hogy igen itt látható, tessék, csak tessék.
Fekete-kastély Balatonederics - Külső képFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - Külső képFekete-kastély Balatonederics - Külső képFekete-kastély Balatonederics - Külső képFekete-kastély Balatonederics - EgyébFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - BelsőFekete-kastély Balatonederics - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.