Balatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár

4,5
városi Strand közül
Strand
Balatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár
Balatonföldvár Központi szabadstrand BalatonföldvárBalatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár

Balatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár bemutatkozása

A Balatonföldvár Központi Szabadstrand, vagy más néven a Nyugati strand a város partszakaszának közepén terül el. A strandon több büfé is található, valamint hatalmas, árnyas füves terület.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
2024.06.13-ig

Balatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár vélemények

Érdekes 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Jól megközelíthető strand.
Számos büfé,étterem van helyben.Kikötő csodás látvány.Füves terület van sok árnyék.
Egy negatívuma van nincs mosdó de éttermekbe megoldható.
Balatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 27.családjával járt itt
Ingyenes szabad strand imádjuk közel van nyaralónkhoz csak leszaladunk gyalog,vagy autóval
Balatonföldvár Központi szabadstrand Balatonföldvár - Egyéb