Balatonföldvár
Balatonföldvár - Keleti strand, BalatonföldvárBalatonföldvár - Hajózástörténeti Látogatóközpont és Kilátó
Balatonföldvár - Balatonföldvár Központi szabadstrandBalatonföldvár

Balatonföldvár bemutatása

A Balaton déli partján, a közkedvelt üdülőövezetben, Szántód és Balatonszárszó ölelésében helyezkedik el Balatonföldvár. Személyautóval és vonattal egyaránt könnyen megközelíthető a település az M7-es autópályán, illetve a Budapest-Székesfehérvár-Nagykanizsa-vasútvonalon.

Balatonföldvár és környéke legfrissebb értékelései

2023.10.05a párjával
A Balaton közelsége az egyik legfontosabb tényező. A partot övező, árnyékot nyújtó, csodás Kvassay sétány. Nyugodtabb strandolási, pihenési lehetőség. Félpanziós ellátás. Kirándulási lehetőségek.
2023.08.01egyedül
Az El Toro koktélterasz hangulatos, igényes hely. A borlap szűk, de minőségi nedűket tartalmaz. Rokonszenves, hogy Radeberger sört csapolnak, s hogy nincs büntetőfelár a poháron. Ebből ittam egyet, kértem továbbá egy limonádét, amit tisztességesen megcsináltak. A kiszolgálás kedves. Tipikus négy...
2023.08.01egyedül
A Pub-liknak igen jó a híre a Földváron nyaralók között, egyik kedves borász barátom, akivel véletlenül összefutottam a parton elsőként ezt a helyet javasolta. Jómagam a konyhát nem próbáltam ki, jól voltam lakva, amikor ide betértem. A kommersz, nagyipari sörök mellett kínálnak Igazi Csíkit és...

Balatonföldvár és környéke kedvelt szállásai

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű Balatonföldvári szálláshelyek

Hotel Anna Villa BalatonföldvárHotel Anna Villa, BalatonföldvárCsomagok már 16.000 Ft/fő/éj ártól
2 értékelés
Páros faház BalatonföldvárPáros faház, BalatonföldvárCsomagok már 13.000 Ft/fő/éj ártól
0 értékelés
Irénke Apartman BalatonföldvárIrénke Apartman, BalatonföldvárCsomagok már 9.333 Ft/fő/éj ártól
Balatonföldvár a térképen
28 étterem