Arany Csillag Pizzéria Balatonfüred

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Arany Csillag Pizzéria Balatonfüred vélemények

Átlagos 2019. július 28.családjával járt itt
Nekem annyira nen tetszett, mint ahogy az előttem értékelők jellemezték. Maga a helyiség nem túl nagy, érdemes előre foglalni, mert nincs hely. A családomnak egyébként ízlett a tészta, amit rendeltek, én a pizzától nem voktam elájulva mással összehasonlítva. Ami nekem fura volt, hogy hétköznap, a nyár kellős közepén este 8 után azt mondták, hogy csak fél 9-ig van konyha.
Kiváló 2018. június 22.családjával járt itt
Csak jót tudok mondani erről a helyről. Szép, tiszta, kulturált, udvarias kiszolgálás és isteni finom ebéd. Szívből ajánlom mindenkinek!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Gyors,kedves,figyelmes kiszolgálás. Finom, bőséges ételek. Az árak elfogadhatóak. Mikor mi itt jártunk teltház volt, biztosítottak asztalt, de az asztal foglaltsága miatt gyorsan kellett megvacsoráznunk. A gyors kiszolgálás miatt ez nem okozott problémát. Ha valaki Füreden jár bátran ajánlom nekik a helyett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 25.a párjával járt itt
Párommal vacsoráztunk itt egy rögtönzött ötlettől vezérelve az évfordulónkon. Pár órával korábban foglaltuk az asztalt estére, mégis tettek extra gyertyát és díszt az asztalunkra és elszeparáltak minket kicsit a többi vendégtől, hogy meghittebben tölthessük el a vacsoránkat. . . wow!
Kiváló 2017. január 15.családjával járt itt
Mindig kedves kiszolgálás fogad. Imádjuk a tonhalsalátát itt, ha a Balatonon vagyunk mindig betérünk. Rosszat itt még sosem ettünk. Nagyon odafigyelnek az ételek mennyiségére és minőségére is. Kutyabarát hely, ami még szimpatikusabbá teszi ezt az amúgy is kiváló éttermet. Bátran ajánljuk mindenkinek, aki egy jót szeretne enni a Balatonnál!
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
A párommal tértünk be ebbe a pizzériába, miután Tihanyban vasárnap (? ? ? ) nem lehetett ebédelni egyik étteremben sem (egy kivétel volt), de egy cseppet sem bántuk meg, hogy őket választottuk, sőt. . . Elég sok helyen ettem már pizzát, de itt, hát itt csillagos 5-ös volt a tészta, a töltelék (félbehajtott pizzát rendeltem), egyszóval minden.
Kiváló 2014. július 15.a párjával járt itt
Sok helyen árúsítanak pizzát és tészta ételeket füreden, de az aranycsillag az ahol télen nyáron ugyanazt a színvonalat kapja meg a betérő vendég. Többször látogattunk már el ebbe az étterembe és mindig finomat ettünk, a kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Az árak szerintem a földön járnak.