renimeli
Országjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

renimeli adatlapja

Hölgy létemre nagyon szeretem a hasam és azon szerencsés emberek közé tartozom, akit sem ételérzékenység vagy allergia, sem kényszerdiéta nem kell, hogy visszafogjon az ízek megismerésében. Nyitott vagyok az újra és válogatósnak se vagyok mondható, így aztán ugyanakkora örömmel fogyasztok el egy izmos steak-et, mint ahogy kipróbálok egy paleo sütizőt.
Az utazgatás a másik nagy szenvedély. Minden új élmény felé szaladok és úgy szívom magamba a pillanatokat, ahogy csak lehet, mert sose lehet tudni hova lesz lehetőség újra ellátogatni.
Mindig van véleményem, és jó érzés kiadni magamból; ha jó, akkor azért, mert egy jó hely megérdemli a dícséretet, ha rossz, akkor azért, hogy ne magamban puffogjak miatta :)

A nagyobb utazásokat gondosan megtervezem. Egy előzőleges virtuális helyismeret is sokat segít a későbbiekben, ha már ott vagyunk. Utána nézek a hotelnek, a szórakozási lehetőségeknek, közlekedésnek és a véleményeknek. Így érkeztem meg az ittjartam.hu-ra is.
Kisebb kiruccanások esetén viszont szeretek improvizálni. Ha úgy alakul, egy éjszakát bárhol elalszom, ha amúgy sok jó élmény ér az adott helyen.
Étterem tekintetében az ízekre-minőségre és a mennyiségre vagyok érzékeny. Nem sajnálok kicsit többet fizetni, ha jóllakhatok és tudom, hogy az ételben minden alapanyag benne van. Nem vagyok szőrszálhasogató, de ha valami már nem fér bele az elvárásaimhoz mérten, akkor udvariasan felhívom rá a figyelmet.
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2021.07.11

Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
A Classic Café-t egy szerb személy ajánlotta nekünk. Azt mondta, hogy ha nem a "nagy tányéron kis semmi"-re vágyunk, hanem nagy adagokra és fűszeres ízekre, akkor ezt a helyet vegyük célba. Megfogadtuk a tanácsot és az első éhségűző állomás ez az étterem lett. Az utcáról nézve nem tűnt túl bíztatónak a hely.
Felhasználó fényképei:
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged -
2016. május 6.a párjával járt itt
Ha lehet forradalmasítani egy éttermet, akkor a Kajahu bizony ezt meglépte. Fő alapanyagát, a minőségi szürkemarhát hirdeti már a logója is, de kaphatók mexikói és olaszos ételek is. Csak egy villámlátogatást tettünk egy itt rendezett esemény miatt. A hely kialakítása nagyon igényes, tágas minimál, egy kis vidékies karámhangulattal megfűszerezve.
Gyenge 2016. december 21.a párjával járt itt
A párommal fogadtunk és megígérte, hogy ha nyerek, elvisz sushizni. Nyertem, és mivel amúgy nem volt apropója az ebédnek, kinéztem egy menükupont ebbe az étterembe és foglaltunk asztalt. Tisztában voltam vele, hogy egy bevásárlóközpontban levő étterem meghitt közeg biztos nem lesz, de az meglepett, amikor leültettek két apró bárszékre egy kb.