Backstage Bistro Balatonfüred

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Backstage Bistro Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2023. november 19.családjával járt itt
A Backstage bisztróban meg szerettem volna inni egy italt. Nem sokat, keveset. Töményitalból nem hajlandóak adni 2 clt, ez másutt is előfordul, tiszta abszurdum egyébként, de ez van. Bort csak 1,5 decire mérnek ki, ebből sem adnak kevesebbet. Kértem egy sört elvitelre. Nem adtak merthogy állítólag betétdíjas, ugyanezt állították az üdítőkről is.
Backstage Bistro Balatonfüred - EgyébBackstage Bistro Balatonfüred - EgyébBackstage Bistro Balatonfüred - Egyéb