paul: ár és érték arány - Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred értékelése
21. helyezett a 88 balatonfüredi étterem közül

ár és érték arány

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Kellemes fogadtatás a zsúfoltság ellenére. A tacskónak azonnal vizet hoztak.
Isteni kis adag halászlé, csodás rántott ponty, hatalmas adag, hasonló a grillezett pisztráng petrezselymes burgonyával.
Kifogástalan, gyors kiszolgálás.
Nem olcsó, de adnak is érte minőséget és mennyiséget.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni paul felhasználót?    Igen

Halászkert Étterem Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Zákonyi utca 3.

2020. augusztus 17.
Egy hangulatos hely. Figyelmes kedves kiszolgálás. Nagyon finom ételek. Ebédre tértünk be az étteremben. Nagyon jó választás volt. Nagyon finom halételeket ehetünk. Kár lett volna kihagyni.

2019. augusztus 17.
Egy régi nagy nevű étterem, tulajdonos váltást után. Kívülről retro. Parkolás katasztrofális, ha étkezést követően maradni akarsz 500Ft/óra, a környék parkolóiban olcsóbban is megúszhatod! A terasz fele dohányzó, a másik fele nem, de nem fogsz füst mentes sarkot találni. aki szeret hamutálban...

2018. október 30.
Lenyűgöző, hogy teltház mellett is gyors, precíz és minőségi vendéglátást kaptunk. Az ételek mindíg elkápráztatnak, a pincér gyors, jókedvű és képzett. Többször voltunk már és még leszünk is! Köszönjük.