Halászkert Étterem Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi utca 3.

Halászkert Étterem Balatonfüred a térképen

Halászkert Étterem Balatonfüred értékelése:

21. helyezett a 87 balatonfüredi étterem közül
119. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

halkülönlegességek
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
Étterem - max. 105 fő
Különterem - max. 68 fő
Terasz - max. 200 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Halászkert Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüreden, a megújult reformkori városrészben, a 71-es balatoni főút és a Zákonyi Ferenc sétány kereszteződésénél található a település egyik legrégebbi, legpatinásabb étterme. A Halászkert az 1940-es években már nagy népszerűségnek örvendett a halételeket kedvelők körében. Ekkoriban még viszonylag kis kerthelyiség és nádtetős épület várta a betérő vendégeket, ám az épület 1961-ben teljesen leégett.

A nemzetközi hírű, Kossuth- és Ybl-díjas építész, Makovecz Imre tervei alapján 1963-ban újjáépült az étterem, amely azóta is romantikus vacsorázóhely Füreden.

Éttermünk halválasztékára különösen büszkék vagyunk, számos más, különleges ételeink közül ezek a legkeresettebbek. Ízeikben és tálalásukban őrzik, felidézik a tóparti táj jellegzetes hangulatát. A balatoni halászlé harcsafilével, a harcsapörkölt túrós csuszával és a harcsamáj vaslapon sütve hagymás tört burgonyával kiemelkedik a sokszínű választékból.

Halászkert Étterem Balatonfüred képei

Halászkert Étterem Balatonfüred vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Egy hangulatos hely. Figyelmes kedves kiszolgálás. Nagyon finom ételek. Ebédre tértünk be az étteremben. Nagyon jó választás volt. Nagyon finom halételeket ehetünk. Kár lett volna kihagyni.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy régi nagy nevű étterem, tulajdonos váltást után. Kívülről retro. Parkolás katasztrofális, ha étkezést követően maradni akarsz 500Ft/óra, a környék parkolóiban olcsóbban is megúszhatod! A terasz fele dohányzó, a másik fele nem, de nem fogsz füst mentes sarkot találni. aki szeret hamutálban étkezni , annak kiváló.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Lenyűgöző, hogy teltház mellett is gyors, precíz és minőségi vendéglátást kaptunk. Az ételek mindíg elkápráztatnak, a pincér gyors, jókedvű és képzett. Többször voltunk már és még leszünk is! Köszönjük.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Szombati napon ebédeltünk az étteremben. A nagy tömeggel ellentétben, gyors kiszolgálásban részesültünk. A pincér nagyon kedves és barátságos volt. A rendelt ebéd nagyon ízletes volt és bőséges.Az ebéd gusztusos, szépen tálalt. A tisztaság megfelelő. Ha erre járunk máskor is betérünk ide ebédelni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Már régen meg akartuk látogatni a helyet, mivel nagy halászlé kedvelők vagyunk, ezért jól ismerjük országunk halászcsárdáit. Erről csupa jót olvastunk, de sajnos csalódnunk kellett. Balatonfüreden töltöttük a hétvégét, vasárnapi ebédre ültünk be a Halászkertbe.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Visszatérő vendégek vagyunk a füredi Halászkertben. Kellemes környezet, ügyes, gyors, udvarias pincérek, finom ételek. A gyerekeknek rögtön hoztak mesekönyvet hogy lekössék őket. Ez nagyon szimpatikus volt. A halászlé finom, a fogasfilét is ajánlom mindenkinek, a gyerekek brokkolikrém levest ettek, cornflakesbe forgatott túrógombócot, minden elfogyott.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hárman ebédeltünk, egyikünk menüt, az egy közepes menzakaja minőség volt, viszont olcsó. Nagy baj végül is ezzel nincs, hát menü és nem más. Ketten az étlapról választottunk, marhapörköltöt és gombapaprikást. Mindkettő kiválóan elkészítve, ízletes és nagyon bőséges adag, ez kellemes meglepetés volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Visszatérő vendégként mindíg is a megszokott szinvonalu felszolgálás, ételek minősége, hely tisztasága fogad. -Elfogadható áron. Szinpatikus az ingyenes parkolás is. Ha nem tudod meg enni az adagodat, szónélkül fel ajánják a becsomagolást. Jól tudják az alkalmazottak, hogy itt jót főznek, de mindíg rákérdeznek, mennyire vagyunk meg elégedve. . . .

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Délutáni csúcs időben érkeztünk, kint állt a sor, de hamar kaptunk asztalt. Kedves, kulturált pincérek, nagyon finom ételek! a fizető pincér is megkérdezte, hogy ízlettek az ételek. Biztos, ha Füreden járunk, újra betérünk!

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Meleg nyári szerda délután baráti társasággal jártunk a Halászkert étteremben Balatonfüreden. Kifogástalan kiszolgálás, finom ételek, viszonylag elfogadható áron. Ingyenes parkolás, ami a forgalmat illetően nem mellékes! Halászlé, harcsapaprikás, fogas. Ezeket választottuk és ismét nem csalódtunk. Finom volt, kellően meleg és a mennyisége is pont megfelelő.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700 - 4.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.20.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.09.20.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.21. - 2021.09.20.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.12. - 2021.03.31.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.09.20.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2020.12.23.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.751,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.10.22. - 2020.10.26.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinka- és borkóstolással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.09.27.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Wellamarin Balatonfüred
Residence Konferencia és Wellness Hotel Balatonfüred
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Halászkert Étterem BalatonfüredX