Kishalász Vendéglő Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Aranyhíd sétány 1.

Kishalász Vendéglő Balatonfüred a térképen

magyar, angol, német
bankkártyát, SZÉP Kártyát és Erzsébet-utalványt elfogadnak
Dreher

Kishalász Vendéglő Balatonfüred bemutatkozása

A vendéglő május 01-től augusztus 31-ig 11:00-től 22:00-ig tart nyitva.

Kishalász Vendéglő Balatonfüred képei

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Kishalász Vendéglő Balatonfüred vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Évek óta járunk kisebb,nagyobb társasággal B. füredre nyaralni. Régebben 1-2 alkalommal betértünk az étterembe - félpanzió volt a szállodában- mert a halászlevük kihagyhatatlan. Az idén minden nap ott vacsoráztunk, az 5 nap alatt a 9 fő szinte végigette az étlapot. Minden étel nagyon finom, bőséges adagok. A kiszolgálás kedves, családias hangulatú, főleg ha kb.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
Párommal nyaralásunk során a Kishalász Vendéglőben étkeztünk. A halászlé nagyon finom volt, jól fűszerezve. A rántott hús finom, omlós volt, az adagok megfelelőek voltak. A Vendéglő jó helyen van, a strand mellett közvetlenül, így a kilátás nagyon szép a Balaton partjára. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, a fiatal pincér fiú nagyon kedves, udvarias volt.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos,vízparti étterem,kitűnő ételek,barátságos kiszolgálás. Közvetlen kapcsolat a stranddal és az élményfürdővel. Bőséges és megfizethető áru ételek,hatalmas kínálat minőségi borokból és rövid italokból,csapolt és üveges sörök bő választékban. Szénsavas és szénsav mentes üdítők,ásványvizek. A gyors ételek kedvelői válogathatnak a pizzákból,hamburgerekből,hot -dogból.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.439 - 45.790,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.06.20.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.077,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

Kishalász Vendéglő BalatonfüredX