Kishalász Vendéglő Balatonfüred

étterem, vendéglő
Kishalász Vendéglő Balatonfüred
Kishalász Vendéglő BalatonfüredKishalász Vendéglő Balatonfüred

Kishalász Vendéglő Balatonfüred bemutatkozása

A vendéglő május 01-től augusztus 31-ig 11:00-től 22:00-ig tart nyitva.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kishalász Vendéglő Balatonfüred vélemények

Kiváló 2019. július 31.barátokkal járt itt
Évek óta járunk kisebb,nagyobb társasággal B. füredre nyaralni. Régebben 1-2 alkalommal betértünk az étterembe - félpanzió volt a szállodában- mert a halászlevük kihagyhatatlan. Az idén minden nap ott vacsoráztunk, az 5 nap alatt a 9 fő szinte végigette az étlapot. Minden étel nagyon finom, bőséges adagok.
2015. augusztus 14.a párjával járt itt
Párommal nyaralásunk során a Kishalász Vendéglőben étkeztünk. A halászlé nagyon finom volt, jól fűszerezve. A rántott hús finom, omlós volt, az adagok megfelelőek voltak. A Vendéglő jó helyen van, a strand mellett közvetlenül, így a kilátás nagyon szép a Balaton partjára. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, a fiatal pincér fiú nagyon kedves, udvarias volt.
Kiváló 2014. augusztus 5.barátokkal járt itt
Hangulatos,vízparti étterem,kitűnő ételek,barátságos kiszolgálás. Közvetlen kapcsolat a stranddal és az élményfürdővel. Bőséges és megfizethető áru ételek,hatalmas kínálat minőségi borokból és rövid italokból,csapolt és üveges sörök bő választékban. Szénsavas és szénsav mentes üdítők,ásványvizek.
Kishalász Vendéglő Balatonfüred - Külső képKishalász Vendéglő Balatonfüred - Külső képKishalász Vendéglő Balatonfüred - Külső kép