Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi F. u. 4.

Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred a térképen

V 10:00-23:30
borozó, bisztró
mediterrán
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Szervízdíj:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Heineken

Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred bemutatkozása

Silver Resort udvar, Balatonfüred

Silver Resort udvar, Balatonfüred

2012. márciusában megnyílt Balatonfüreden a Silver Resort Yacht kikötőben a Menta Bistro. Az étterem 120 fős hangulatos terasza közvetlen a Balaton partján fekszik, melynek hátteréül a Tihanyi-félsziget és a közelben ringatózó vitorláshajók szolgálnak. Az előző években Eszencia néven üzemelt az étterem, de az új üzemeltetők úgy gondolták, hogy más típusú szolgáltatást igényelnek a Balatonfüredre látogatók. A bisztró jelleg mind az italok és ételek, valamint a hely hangulatán tükröződik. "Egy könnyed, fiatalos irányvonalú egységet szerettünk volna létrehozni, ahol a vendég feszengés nélkül, felszabadultan kávézhat, borozhat, koktélozhat és kedvére válogathat étlapunkról, melyet Segal Viktor a hazai gasztronómia egyik legelismertebb képviselője állított össze nagy nevű nemzetközi illetve hazai szállodákban és éttermekben szerzett tapasztalatai alapján. A széles salátaválaszték mellet éppúgy megtalálható a hagyományos rántott csirkecomb burgonyapürével, a marhabélszín zöldfűszeres bulgursalátával, a helyben készített színes gnocchi sült kacsamellel, a madártej mentahabbal, mint a közel 20 féle pizza. A ide látogató legalább 30 féle pálinkából választhat és a balatoni borok széles választéka mellett, természetesen az ország különböző borvidékeinek finomságaival is koccinthat. A Menta Bistro nagyon büszke az olyan kávékülönlegességeire, mint például a mentás-csokis frappé vagy a makadámdiós- kekszes latte, melyeket kizárólag az étterem számára állított össze Zsámbéki Ákos barista. Esténként élőzenével, kulturális, beszélgetős műsorokkal, borvacsorákkal várják a hétköznapi forgatagból szabadulni, lazítani vágyó vendégeket.

Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred képei

Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred vélemények

varadym TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és hangulatos hely ez is csak. Jó időben érkeztem, még a "nagy hajtás" előtt. Gyors és kedves kiszolgálásban volt részem már ekkor is. Jó alapanyagokat használnak -egy része helyiektől - mind ez ízlésesen tálalva. A pizza nagyon jó volt, a tészta vastagsága, a friss paradicsom alap, a sajt, minden úgy volt ahogyan szeretem.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 1.
Az étterem hangulata és a kiszolgálás kifogástalan volt, ezzel szemben az ételek nem igazán! Minden évben nyaralunk a családdal a Balatonnál, és minden évben ellátogattunk a Mentába, eddig mindig minden kifogástalan volt, de sajnos idén csalódnunk kellett, sokat kellet várni az ételekre és csak nagyjából 1,5 óra után derült ki, hogy van olyan étel, ami elfogyott.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2021.06.17.
Hasik Hotel
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Mikulás-partival, gyermekeknek hintózással, szánkóhasználattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2020.12.06.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

Menta Bistro Balatonfüred BalatonfüredX