Nagyon jó hely az északi parton

Neked Főztem BalatonfüredNeked Főztem Balatonfüred a térképen

Kiváló 2019. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. július 10.
Csopaki hétvégénk kiválóan alkalmas volt arra, hogy Balatonfüreden is kipipáljam a legfőbb célpontokat. Ezek köré tartozott természetesen a Neked Főztem is, mely nemcsak bekerült a Top100 Magyarország listára, de olyan jeles éttermeket utasított maga mögé, mint a Viator, a Brumbrum vagy a High Note Sky Bar.
Tény és való, hogy a Neked Főztem remek hely, akkor is, ha szerintem nem előzi meg az előbbieket.
Az étlap rövid (tán túlságosan is az), ám ígéretes, kínálnak egy előételt, három levest, hét főételt és egy desszertet.
Ettünk egy eperkrémlevest meg egy hamburgert steak krumplival, tisztes, kiemelkedő munka volt mindkettő. Értékeltük a roséra sült húspogácsát.
A kiszolgálás kiemelkedően kedves.
Tetszett a beltér is.
Nagyon jó élmény volt a hely, jó szívvel ajánlom másoknak is.
Hangulat:Kiváló
Neked Főztem Balatonfüred - Külső képNeked Főztem Balatonfüred - Külső képNeked Főztem Balatonfüred - Étlap/itallapNeked Főztem Balatonfüred - Étlap/itallapNeked Főztem Balatonfüred - Étlap/itallapNeked Főztem Balatonfüred - BelsőNeked Főztem Balatonfüred - BelsőNeked Főztem Balatonfüred - EgyébNeked Főztem Balatonfüred - BelsőNeked Főztem Balatonfüred - Étel/italNeked Főztem Balatonfüred - Étel/ital

Neked Főztem további értékelései

2020.07.27barátokkal
Minden évben pár napot Balatonfüreden töltünk barátokkal.Tavaly a Papok borozóját választottuk,nagyot csalódtunk,igy idén nehezen vettük rá magunkat,hogy hová menjünk.Végül a Neked Főztem éttermet választottuk.Bár tavaly is idejöttünk volna.Nagyon kellemes hely,gyors és kedves a személyzet.Az...
Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig