Így is ismerheted: Waikiki Pizzéria

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Waikiki Bisztró & Koktélbár Balatonfüred vélemények

2019. szeptember 2.a párjával járt itt
A párommal augusztusban jártunk itt. A sajtos hamburgert nem tudom ajánlani, mert a hús olyan volt benne, mint a legrosszabb mirelit fajta. A párom Calzedone Pizzát evett az nagyon finom volt. Desszertnek nutellás palacsintát ettünk az kiváló volt. Friss volt és naqyon nagy adag. Ketten osztottunk el egy adagot és így is bőséges volt. A limonádéjuk nagyon finom.
Kiváló 2018. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Véleményem szerint a város egyik legjobb étterme. Nagyon finom ,bőséges ételeket szolgálnak fel. A foci vb idején jártunk ott utóljára ,minden este fantasztikus hangulat volt,több tv volt a kerthelyiségben. A felszolgálók udvariasak,kedvesek, az ételeket a teltház ellenére viszonylag hamar megkaptuk. Az italválaszték is kitűnő. A Balaton legjobb pizzáját ettük itt.
Kiváló 2018. május 8. járt itt
Kedves, hozzáértő felszolgálók, készséges hozzáállás, laktató palacsinták, frissensültek, jó hangulat.
Waikiki Bisztró & Koktélbár Balatonfüred - Étel/italWaikiki Bisztró & Koktélbár Balatonfüred - Étel/ital