Barbi9203

Barbi9203 adatlapja

Regisztráció2019.08.26
Utoljára itt2022.08.19

2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, nagy adagok. Az étlap is és az étterem belseje is retró hangulatú, tipikus kockás terítős hely. Megéri kipróbálni. Mi tatár beefsteak-et ettünk, ami finom volt, a piritós nem volt túl meleg sajnos. A kijevi jércemell tökéletes volt. A sült kacsamell kicsit száraz volt. A palacsinta Isteni finom!
Kiváló 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen a Balaton parton van az étterem. Mi kétszemélyes tálat ettünk és nagyon bőséges volt. Minden friss volt a tálon, nem mirelit semmi. Az ízesítés nagyon jó. Az étterem tisztasága megfelelő. A kiszolgálás is jó volt. Volt kétszemélyes asztal is így kényelmesen tudtunk a párommal vacsorázni.
Átlagos 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Idén júniusban a Spartan futam után jöttünk ide enni egy bőségeset. A Hamburger nagyon finom laktató volt és a kumpli is finom volt. A borjú bécsi krumpli salátával borzasztó volt. A hús mócsingos a saláta tele rakva friss kaporral, amire nem számít az ember egy krumpli salátánál, ha tudom nem azt rendelek. A Limonádé finom volt.