Barbi9203

Barbi9203 adatlapja

5Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2019.08.26
Utoljára itt2019.09.03

Néhány kiemelt értékelés

2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, nagy adagok. Az étlap is és az étterem belseje is retró hangulatú, tipikus kockás terítős hely. Megéri kipróbálni. Mi tatár beefsteak-et ettünk, ami finom volt, a piritós nem volt túl meleg sajnos. A kijevi jércemell tökéletes volt. A sült kacsamell kicsit száraz volt. A palacsinta Isteni finom!
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
Kiváló 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen a Balaton parton van az étterem. Mi kétszemélyes tálat ettünk és nagyon bőséges volt. Minden friss volt a tálon, nem mirelit semmi. Az ízesítés nagyon jó. Az étterem tisztasága megfelelő. A kiszolgálás is jó volt. Volt kétszemélyes asztal is így kényelmesen tudtunk a párommal vacsorázni.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
2019. augusztus 26.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt. A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2 magyar csatorna volt, Wifi alig működött.
4Személyzet
2Kényelem