Példaértékű szállásvezetés

Andrea Panzió BalatonfüredAndrea Panzió Balatonfüred a térképen

Kiváló 2016. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. december 23.
Az évfordulónk párommal nyárra esik, így mindig igyekszünk egy kis kiruccanás keretében megünnepelni.
Idén elbambultunk és 2 nappal előtte jöttünk rá, hogy semmit se szerveztünk.
Szívünk csücske Füred, de június végén félő volt, hogy nem lesz már szabad szoba. Be is igazolódott. Minden szállásadó legalább 4-5 éjszakára volt hajlandó szobát adni (úgy is, hogy nem egy szabad volt), de mi csak egyre szerettünk volna menni.
Legalább 20 helyet felhívtunk, de senki nem fogadott minket.
Ekkor hívtam az Andrea panziót és a tulajdonos olyan kedves volt, hogy azonnal levett a lábunkról.
Nemhogy hajlandó volt 1 éjszakára szobát adni, de felkínálta, hogy válasszunk milyen szobát szeretnénk, mert több is szabad jelenleg...!
Ezután türelmesen eligazított minket telefonon, amikor kerestük a szállást, mert egy picit eldugott helyen van. Felvitt minket a szobánkba, megmutatta és megkérdezte megfelel e a szoba.
Teljesen megfelelt. Tiszta, vadonatúj légkondival, és még pótágyunk is volt. A kert, a medence is igényes, szép.
Eltöltöttük az évfordulót Füreden és másnap reggel indultunk haza, ekkor ért a meglepetés:
A szoba árában egy svédasztalos reggeli is szerepelt, és panzióhoz képest olyan terülj-terülj asztalkám volt, hogy leesett az állunk.
Ilyen tapasztalatok után kit érdekel, hogy kicsit messzebb van a Balatontól? A kocsi nincs a hátsónkhoz nőve, tessék sétálni!
Jövőre is ide jövünk, nem kérdés. Ilyen vendéglátókkal még felhőtlenebb az eltöltött idő.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:

Andrea Panzió további értékelései

2014.09.10csoporttal
Csodálatos szálláshely. Az udvaron található medence fantasztikus. Pihenésre vágyó szülők nagyszerűen lazulhatnak, amíg a gyerekek élvezik az udvaron a pancsolást. A személyzet, kedves, vendégbarát, közvetlen. A szobák kényelmesek, tágasak. Konyha felszerelt. Nagyszerűen éreztük magunkat.
Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig