Csavargópár: Ideális pihenő. - Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése
11. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül

Ideális pihenő.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Szép a szálloda és a szobák.Finom ,és bő volt a választék reggel és este is. Figyelmes,kedves volt a felszolgálás.Minden Tiszta!!! A zuhanyozóban nem lenne baj kijavitani,hogy a viz a lefolyófelé follyon.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Csavargópár felhasználót?    Igen

Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Horváth Mihály u.

2020. augusztus 14.
Az általános értékelésem alapján is látszik, hogy ez a Hotel nem azt nyújtotta, mint amire számítottunk. 4 éjszakát töltöttünk el itt, baráti társasággal. A szobánkban a klíma egyáltalán nem működött, amit annak ellenére sem néztek meg, hogy többször jeleztük a recepción valamint takarító nőnek...

2020. augusztus 11.
4 éjszakát töltöttünk el itt barátokkal, sajnos csalódás volt. A minibár a négy csillagos szállodákban mindig fel van töltve, itt üresen állt. :( A vacsora kínálat nagyon gyenge volt, este 8 órakor a mindössze 3 féle főétel közül az egyiknek már le is vették a kártyáját, elfogyott. Maradt a...

2020. január 2.
A személyzet nagyon készséges volt, Kedvesek voltak, minden igényünket igyekeztek kielégíteni. Az ételek nagyon ízletesek voltak.Mennyiségre is bőséges volt.A gálavacsora és a retro disco is nagyon tetszett.

Akadémia Hotel, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda és Wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-12-23
 - Meghitt karácsonyi ünnep Balatonfüreden (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-24 - 2020-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 16.600 - 25.050,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-09-23 - 2020-12-23