Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése:

7. helyezett a 99 balatonfüredi szállás közül
36. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Akadémia Hotel Balatonfüred képei

Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
2017 szilveszterén jártunk ott. A szilveszteri vacsora este hétkor kezdődött, fél nyolckor elfogyott szinte minden. Ha pótoltak is valamit, a sor közepének már nem maradt. Az ételválaszték (nem csak a szilveszteri vacsorán) minimális, egy négycsillagos szállodához és legfőképpen annak árához nem méltó. Még szilveszter este sem tudták felszolgálni az itallapon hirdetett csapolt sört.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
A személyzet fantasztikus! A szálloda mindentől messze van! A szállodai szoba nem 4 csillagos, olcsó bútorok, a szekrénybe nem fér be egy ruha, mert olyan rövid. Az ajtók és ablakok nem szigeteltek, tehát hallod hogy a folyosón beszélgetnek. Étkezés, ha nem nyitásra mész, akkor nem jut étel. Választék egy 3 csillagosban is bövebb.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 25.
Az őszi szünetben voltunk Balatonfüreden a fiammal az Akadémia Hotelben. A hotel nagyon modern, szép és igényes. A szoba tágas és kényelmes, tiszta. Kedves volt a személyzet, nagyon figyelmesek :) Kellemes a közvetlen átjárás az uszodába. Az étteremben bőséges a választék reggelinél és vacsoránál egyaránt. Közel vannak vásárlási lehetőségek.
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 18.
Öten vettünk részt egy hétvégi 2 éjszakás programon a Hotelben. Minden nagyon tetszett és meg voltunk elégedve vele. A személyzet és az étkezés az kiváló volt. Egy kicsit a fűtés hangos zaja zavart éjszakánként, meg a folyosók érdekes "illata". Az uszodai szolgáltatás remek volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Szuper kis hotel!Nagyon kedves személyzet,tisztaság mindenhol.Az ételek finomak,változatosak,gyermekek részére is szuper!Szobák gyönyörűen berendezve,kényelmes ágy!
Csodás hétvége volt!Köszönjük!

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Sajnos nekünk nem jött be ez az új, modern 4 csillagos hotel. Igaz kedvezményes (jó? ) áron mehettünk 4 napra, az alig megnyílt hotelbe. Bár ne tettük volna! Egész idő alatt bosszankodtunk, s alig vártuk, hogy elmehessünk innen. Jó messze a központtól található, a nyári nagy melegben nem kellemes a séta innen.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda önmagában szuper! Igényes, tiszta, kényelmes. A személyzet is nagyon kedves volt. Egyetlen negatívum, hogy sétálva(különösen kisgyerekkel) eléggé messze van a strandfürdő ill. a sétány. A tetőterasz nagyon jó! A 1. 5 éves kisfiam imádott szaladgálni a füves részen.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, új szállás közvetlen a Balatonfüredi uszoda mellett,átjárással. Tágas szép szobák,erkéllyel,minibárral,fürdőköpennyel. Tökéletes tisztaság,és első osztályú svédasztalos reggelit és vacsorát kaptunk. Én csak a wifit találtam a szobában gyengének. Minden tökéletes volt,ha legközelebb erre járunk,ismét itt szállunk meg. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék borral, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.01. - 2018.06.30.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermek programokkal, ünnepi filmvetítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, koktélkuponnal, internet elérhetőséggel
2017.11.10. - 2018.03.14.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kávéval, teával és süteménnyel, koktél akcióval, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.03.13.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2-3 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ünnepi reggelivel, gyerek programokkal, mozi délutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Ipoly Residence
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 16.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, négyfogásos borvacsorával, rosé bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kuponokkal, internet elérhetőséggel
2018.02.09. - 2018.02.19.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.04.26.
Astoria Hotel és Étterem
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.04.27. - 2018.05.01.
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 8.547,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.11. - 2018.03.31.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Húsvéti wellness piknik (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)

BalatonfüredX