Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése:

6. helyezett a 100 balatonfüredi szállás közül
26. helyezett Balatonon - 1090 szállás közül

Akadémia Hotel Balatonfüred képei

Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
A szálloda könnyen megközelíthető helyen van. Kényelmes,tiszta szállás és wellness részleg,minden új és korszerű. Az ételek finomak,ízlésesen tálaltak. A szállodával és a személyzettel minden rendben volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
A hotel tiszta, modern, a szoba kényelmes, hatalmas terasszal.
A személyzet kedves, nagyszerű az uszoda és a weellness részlege, mely kiváló lehetőséget nyújt a pihenésre rossz idő esetén. A hotel terasza a csodás kilátással kellemes hely a finom koktélok elfogyasztására. Nagyon jól éreztük magunkat, kitűnő választás volt a nyári üdülésre.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17.
Maga a szálloda modern, jól felszerelt, dizájnos, ám a fürdőszobában nincs akasztó, a víz megáll a kilépőben, mert rossz a lejtés, és a fürdőszoba ajtó szorul. A személyzet amatőr,az árakkal és a szolgáltatásokkal nincs tisztában, kivéve az esti pincéreket. A vacsora színvonalon aluli, unalmas, egyhangú. zavaró a földszinten tartózkodó sportolók esti viháncolása, zajongása.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 11.
Ottjártunkkor kellemes meleg idő volt,sokat sétáltunk a városban,és a hotel szépen gondozott parkjában.Meglepetésként ért bennünket,az öntözőrendszer beindulása,de egy kis hűsítés nem ártott sőt inkább használt is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Újszerű, ízléses létesítmény, ragyogó tisztasággal. A szobák mérete és berendezése kitűnő. Az uszoda a délutáni órákban zsúfolt, de öröm volt látni azt a sok vízzel barátkozó gyermeket. A wellness részlegben a szaunák kifogástalanok. A fürdőszoba összképe megkapó, ám néhány részlet hiányos: nincs fogas, nincs törölköző-tartó, a zuhany vízelvezetése nem tökéletes.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Én elsö alkalommal voltam az Akadémia Hotelben. Ez volt az elsö alkalom hogy igy utaztam teljesen véletlenszerüen. Mint egyéni utazó voltam az árajánlat kedvezö volt. Ugy gondoltam kiprobálom. Hotelel megvoltam elégedve. Személyzet kedvesek udvariasak és segitöekvoltak. Reggeli az nagyon jó volt udvariasak voltak. Mindenben segitettek.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
2 éjszakát töltöttünk a Hotelbe, félpanziós ellátással. Szép, új szálloda, az ízlésünknek megfelelő, mind a szoba, fürdőszoba és az ételek is kiválóak voltak. Igaz lehetett volna bőségesebb is az ételkínálat, de ennek ellenére jól laktunk és minden finom volt. A személyzet kiváló. A wellness részleg egy kissé szűkös, de szerencsére nem voltak sokan és ott is tudtunk pihenni nyugodtan.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
3 éjszakára költöztünk be félpanziós ellátással a Hotelbe. Az ételek nagyon finomak voltak és elég változatosak. A kiszolgálással nem volt gond. A falak vékonyak, így minden ajtócsapódást meghallott az ember. A wellness részleg nem túl nagy 1 kisebb jakuzzi van, amely 9 férőhelyre van szabva, de 4 főnél már kellemetlen a közelség.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Hosszú hétvégére, kora tavaszi kikapcsolódásra, wellness-szel egybekötve kiváló volt. A szálloda modern, minden igényt kielégítő. A reggeli bőséges, az étterem gyönyörű, tágas, világos. Jó időben gyönyörű kilátás nyílik Tihanyra.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Jól éreztük magunkat a szállodában. Az ételek nagyon finomak voltak. A szobák modern stílusa közel állt izlésünkhőz. A kikapcsolódást megkönnyítette az uszoda közelsége. A jövőben is szívesen igénybe vesszük szolgáltatásaikat.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.30. - 2019.01.02.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 18.883,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.200 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 46.909,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.29. - 2019.01.02.
Aura Hotel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.06-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Astoria Hotel és Étterem
3 nap/2 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2018.10.23-ig
Hotel Pallone
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 15.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2018.11.19-ig
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
Őszi wellness akció (min. 2 éj)

BalatonfüredX