Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Sajnos nekünk nem jött be ez az új, modern 4 csillagos hotel. Igaz kedvezményes (jó? ) áron mehettünk 4 napra, az alig megnyílt hotelbe. Bár ne tettük volna! Egész idő alatt bosszankodtunk, s alig vártuk, hogy elmehessünk innen. Jó messze a központtól található, a nyári nagy melegben nem kellemes a séta innen.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda önmagában szuper! Igényes, tiszta, kényelmes. A személyzet is nagyon kedves volt. Egyetlen negatívum, hogy sétálva(különösen kisgyerekkel) eléggé messze van a strandfürdő ill. a sétány. A tetőterasz nagyon jó! A 1. 5 éves kisfiam imádott szaladgálni a füves részen.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, új szállás közvetlen a Balatonfüredi uszoda mellett,átjárással. Tágas szép szobák,erkéllyel,minibárral,fürdőköpennyel. Tökéletes tisztaság,és első osztályú svédasztalos reggelit és vacsorát kaptunk. Én csak a wifit találtam a szobában gyengének. Minden tökéletes volt,ha legközelebb erre járunk,ismét itt szállunk meg. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-központ használatával, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és uszoda használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.10.26.
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.12.28.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Akciós balatoni élménynapok (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Két éjszakás pihenés a Balatonnál (min. 2 éj)

BalatonfüredX