Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése:

11. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Akadémia Hotel Balatonfüred képei

Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Szép a szálloda és a szobák.Finom ,és bő volt a választék reggel és este is. Figyelmes,kedves volt a felszolgálás.Minden Tiszta!!! A zuhanyozóban nem lenne baj kijavitani,hogy a viz a lefolyófelé follyon.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 14.
Az általános értékelésem alapján is látszik, hogy ez a Hotel nem azt nyújtotta, mint amire számítottunk. 4 éjszakát töltöttünk el itt, baráti társasággal. A szobánkban a klíma egyáltalán nem működött, amit annak ellenére sem néztek meg, hogy többször jeleztük a recepción valamint takarító nőnek is. A reggeli és vacsora egyáltalán nem hozta a 4 csillagos szállodák színvonalát.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
4 éjszakát töltöttünk el itt barátokkal, sajnos csalódás volt. A minibár a négy csillagos szállodákban mindig fel van töltve, itt üresen állt. :(
A vacsora kínálat nagyon gyenge volt, este 8 órakor a mindössze 3 féle főétel közül az egyiknek már le is vették a kártyáját, elfogyott. Maradt a másik kettő, abból is az egyik csirkeszárny, amit ált.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A személyzet nagyon készséges volt, Kedvesek voltak, minden igényünket igyekeztek kielégíteni. Az ételek nagyon ízletesek voltak.Mennyiségre is bőséges volt.A gálavacsora és a retro disco is nagyon tetszett.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Tiszta, igényes szobák. Az ételek finomak, bőséges választék! A hiányoság : a fürdőszobában nincs fogas! Valamint több jàték lehetõség: kàrtya, csocsò, stb.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Ár-érték arányban teljesen elfogadható volt a szálloda.
Sajnos az uszoda pont nem üzemelt, így azt nem tudtuk kipróbálni.
Kicsit távolabb esik a városközponttól .
A reggeli bőséges volt , a vacsora hát az nem éppen.
Szoba tiszta , kényelmes.
Összességében egy klassz szálloda.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Mi nagyon jól éreztük magunkat. A szobák tágasak, tiszták, rendezettek voltak. A hirdetésben szereplő képeknek teljesen megfelelt. Az étkezéseknél a választék kicsit szegényes, de a főételek finomsága ezt kárpotolta. Az uszodába való közvetlen átjárás nekünk nagyon tetszett. A szállás egyetlen hátránya képpen a Balatoni part messzeségét tudnám csak felhozni.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
2018. nyarán töltöttünk el pár napot családdal. Meg voltunk elégedve, modern szálloda, közvetlen átjárással az uszodához. A 2 ágyas szobába betettek 2 pótágyat a 2 gyerek részére, így kicsit szűkös volt.Ennyi a negatívum.Az ellátás is megfelelő volt, a központi strand sajnos kicsit messze van, gyalogosan nem igazán megközelíthető.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A személyzet nagyon körültekintő volt, mindenről megfelelő tájékoztatást kaptunk. A szállás modern, tiszta, rendezett volt. A programok jók voltak. Az étterem kínálata jó volt, az ételek finomak voltak.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is azzal kezdeném,hogy Karácsonyi svédasztal az nagyon gyenge volt,a reggeli az mind a két nap ugyan az volt ,a pékáru az ehetetlen volt,én tudom hogy ünnepnap és nem lehetett be rendelni annyit de akkor legalább ki raktak volna több háztartási gépet amivel megoldható lett volna a friss meleg pékáru.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.704 - 40.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 30.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
2020.10.22. - 2020.10.24.
Gold Haus Panzió
Érvényes: 2021.01.03-ig
Balatonfüred
Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)