Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése:

7. helyezett a 99 balatonfüredi szállás közül
29. helyezett Balatonon - 1083 szállás közül

Akadémia Hotel Balatonfüred képei

Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17.
Maga a szálloda modern, jól felszerelt, dizájnos, ám a fürdőszobában nincs akasztó, a víz megáll a kilépőben, mert rossz a lejtés, és a fürdőszoba ajtó szorul. A személyzet amatőr,az árakkal és a szolgáltatásokkal nincs tisztában, kivéve az esti pincéreket. A vacsora színvonalon aluli, unalmas, egyhangú. zavaró a földszinten tartózkodó sportolók esti viháncolása, zajongása.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 11.
Ottjártunkkor kellemes meleg idő volt,sokat sétáltunk a városban,és a hotel szépen gondozott parkjában.Meglepetésként ért bennünket,az öntözőrendszer beindulása,de egy kis hűsítés nem ártott sőt inkább használt is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Újszerű, ízléses létesítmény, ragyogó tisztasággal. A szobák mérete és berendezése kitűnő. Az uszoda a délutáni órákban zsúfolt, de öröm volt látni azt a sok vízzel barátkozó gyermeket. A wellness részlegben a szaunák kifogástalanok. A fürdőszoba összképe megkapó, ám néhány részlet hiányos: nincs fogas, nincs törölköző-tartó, a zuhany vízelvezetése nem tökéletes.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Én elsö alkalommal voltam az Akadémia Hotelben. Ez volt az elsö alkalom hogy igy utaztam teljesen véletlenszerüen. Mint egyéni utazó voltam az árajánlat kedvezö volt. Ugy gondoltam kiprobálom. Hotelel megvoltam elégedve. Személyzet kedvesek udvariasak és segitöekvoltak. Reggeli az nagyon jó volt udvariasak voltak. Mindenben segitettek.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
2 éjszakát töltöttünk a Hotelbe, félpanziós ellátással. Szép, új szálloda, az ízlésünknek megfelelő, mind a szoba, fürdőszoba és az ételek is kiválóak voltak. Igaz lehetett volna bőségesebb is az ételkínálat, de ennek ellenére jól laktunk és minden finom volt. A személyzet kiváló. A wellness részleg egy kissé szűkös, de szerencsére nem voltak sokan és ott is tudtunk pihenni nyugodtan.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
3 éjszakára költöztünk be félpanziós ellátással a Hotelbe. Az ételek nagyon finomak voltak és elég változatosak. A kiszolgálással nem volt gond. A falak vékonyak, így minden ajtócsapódást meghallott az ember. A wellness részleg nem túl nagy 1 kisebb jakuzzi van, amely 9 férőhelyre van szabva, de 4 főnél már kellemetlen a közelség.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Hosszú hétvégére, kora tavaszi kikapcsolódásra, wellness-szel egybekötve kiváló volt. A szálloda modern, minden igényt kielégítő. A reggeli bőséges, az étterem gyönyörű, tágas, világos. Jó időben gyönyörű kilátás nyílik Tihanyra.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Jól éreztük magunkat a szállodában. Az ételek nagyon finomak voltak. A szobák modern stílusa közel állt izlésünkhőz. A kikapcsolódást megkönnyítette az uszoda közelsége. A jövőben is szívesen igénybe vesszük szolgáltatásaikat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 15.
Jól választottam. Ritka jó hotel. Maga az uszodával egybe épített környezet is unikális - teljesen egyedi és modern. A tisztaság magas fokú, konyha jó munkát végez. A Hotelmunkatársainak csapata jól képzett,össze szokott, vendég barát és tökéletes munkát bégez. Itt minden azért van, hogy a vendég jól érezze magát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
2017 szilveszterén jártunk ott. A szilveszteri vacsora este hétkor kezdődött, fél nyolckor elfogyott szinte minden. Ha pótoltak is valamit, a sor közepének már nem maradt. Az ételválaszték (nem csak a szilveszteri vacsorán) minimális, egy négycsillagos szállodához és legfőképpen annak árához nem méltó. Még szilveszter este sem tudták felszolgálni az itallapon hirdetett csapolt sört.

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.27.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.27.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 32.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.31.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.625 - 21.675,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.06.14. - 2018.12.31.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.393 - 45.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2018.12.21.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 14.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.09. - 2019.07.15.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.06.29. - 2018.08.26.
Hotel Pallone
Balatonfüred
4-5 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, főszezonban kedvezményes strandbelépővel, napozóterasz használatával, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.28.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 19.453,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2018.07.18. - 2018.11.19.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.050 - 11.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.01. - 2018.12.21.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2018.08.21.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Nyárutó a Balatonon (min. 2 éj)
Sungarden vakáció (min. 2 éj)

BalatonfüredX