Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése:

17. helyezett a 99 balatonfüredi szállás közül
110. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Akadémia Hotel Balatonfüred képei

Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Szuper kis hotel!Nagyon kedves személyzet,tisztaság mindenhol.Az ételek finomak,változatosak,gyermekek részére is szuper!Szobák gyönyörűen berendezve,kényelmes ágy!
Csodás hétvége volt!Köszönjük!

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Sajnos nekünk nem jött be ez az új, modern 4 csillagos hotel. Igaz kedvezményes (jó? ) áron mehettünk 4 napra, az alig megnyílt hotelbe. Bár ne tettük volna! Egész idő alatt bosszankodtunk, s alig vártuk, hogy elmehessünk innen. Jó messze a központtól található, a nyári nagy melegben nem kellemes a séta innen.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda önmagában szuper! Igényes, tiszta, kényelmes. A személyzet is nagyon kedves volt. Egyetlen negatívum, hogy sétálva(különösen kisgyerekkel) eléggé messze van a strandfürdő ill. a sétány. A tetőterasz nagyon jó! A 1. 5 éves kisfiam imádott szaladgálni a füves részen.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, új szállás közvetlen a Balatonfüredi uszoda mellett,átjárással. Tágas szép szobák,erkéllyel,minibárral,fürdőköpennyel. Tökéletes tisztaság,és első osztályú svédasztalos reggelit és vacsorát kaptunk. Én csak a wifit találtam a szobában gyengének. Minden tökéletes volt,ha legközelebb erre járunk,ismét itt szállunk meg. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.03.31.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg és uszoda használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.375 - 21.281,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kuponokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.16. - 2017.12.30.
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, szilveszteri büféasztalos lakomával, élő zenés műsorral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Téli álom árak (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Siófoki téli szünet (min. 2 éj)

BalatonfüredX