Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Akadémia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u.

Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen

Akadémia Hotel Balatonfüred értékelése:

4. helyezett a 99 balatonfüredi szállás közül
14. helyezett Balatonon - 1076 szállás közül

Akadémia Hotel Balatonfüred képei

Akadémia Hotel Balatonfüred

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
2 éjszakát töltöttünk a Hotelbe, félpanziós ellátással. Szép, új szálloda, az ízlésünknek megfelelő, mind a szoba, fürdőszoba és az ételek is kiválóak voltak. Igaz lehetett volna bőségesebb is az ételkínálat, de ennek ellenére jól laktunk és minden finom volt. A személyzet kiváló. A wellness részleg egy kissé szűkös, de szerencsére nem voltak sokan és ott is tudtunk pihenni nyugodtan.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
3 éjszakára költöztünk be félpanziós ellátással a Hotelbe. Az ételek nagyon finomak voltak és elég változatosak. A kiszolgálással nem volt gond. A falak vékonyak, így minden ajtócsapódást meghallott az ember. A wellness részleg nem túl nagy 1 kisebb jakuzzi van, amely 9 férőhelyre van szabva, de 4 főnél már kellemetlen a közelség.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Hosszú hétvégére, kora tavaszi kikapcsolódásra, wellness-szel egybekötve kiváló volt. A szálloda modern, minden igényt kielégítő. A reggeli bőséges, az étterem gyönyörű, tágas, világos. Jó időben gyönyörű kilátás nyílik Tihanyra.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Jól éreztük magunkat a szállodában. Az ételek nagyon finomak voltak. A szobák modern stílusa közel állt izlésünkhőz. A kikapcsolódást megkönnyítette az uszoda közelsége. A jövőben is szívesen igénybe vesszük szolgáltatásaikat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 15.
Jól választottam. Ritka jó hotel. Maga az uszodával egybe épített környezet is unikális - teljesen egyedi és modern. A tisztaság magas fokú, konyha jó munkát végez. A Hotelmunkatársainak csapata jól képzett,össze szokott, vendég barát és tökéletes munkát bégez. Itt minden azért van, hogy a vendég jól érezze magát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
2017 szilveszterén jártunk ott. A szilveszteri vacsora este hétkor kezdődött, fél nyolckor elfogyott szinte minden. Ha pótoltak is valamit, a sor közepének már nem maradt. Az ételválaszték (nem csak a szilveszteri vacsorán) minimális, egy négycsillagos szállodához és legfőképpen annak árához nem méltó. Még szilveszter este sem tudták felszolgálni az itallapon hirdetett csapolt sört.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
A személyzet fantasztikus! A szálloda mindentől messze van! A szállodai szoba nem 4 csillagos, olcsó bútorok, a szekrénybe nem fér be egy ruha, mert olyan rövid. Az ajtók és ablakok nem szigeteltek, tehát hallod hogy a folyosón beszélgetnek. Étkezés, ha nem nyitásra mész, akkor nem jut étel. Választék egy 3 csillagosban is bövebb.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 25.
Az őszi szünetben voltunk Balatonfüreden a fiammal az Akadémia Hotelben. A hotel nagyon modern, szép és igényes. A szoba tágas és kényelmes, tiszta. Kedves volt a személyzet, nagyon figyelmesek :) Kellemes a közvetlen átjárás az uszodába. Az étteremben bőséges a választék reggelinél és vacsoránál egyaránt. Közel vannak vásárlási lehetőségek.
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 18.
Öten vettünk részt egy hétvégi 2 éjszakás programon a Hotelben. Minden nagyon tetszett és meg voltunk elégedve vele. A személyzet és az étkezés az kiváló volt. Egy kicsit a fűtés hangos zaja zavart éjszakánként, meg a folyosók érdekes "illata". Az uszodai szolgáltatás remek volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Szuper kis hotel!Nagyon kedves személyzet,tisztaság mindenhol.Az ételek finomak,változatosak,gyermekek részére is szuper!Szobák gyönyörűen berendezve,kényelmes ágy!
Csodás hétvége volt!Köszönjük!

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.27.
Balatonfüred
6 nap/5 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda és Wellness központ használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.18. - 2018.08.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, bowling és koktél kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.07.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 11.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakcióval és kávékuponnal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.12. - 2018.05.18.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2-3 éjszaka 11.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szabadtéri falatozással, ajándék borral, sütemény kóstolóval, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.500 - 29.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2018.06.14.
Astoria Hotel és Étterem
Akár 1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.05.20. - 2018.05.21.
Hotel Pallone
Balatonfüred
2-3 éjszaka 9.810,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élménypark, kalandpark és múzeum belépővel, kedvezményes strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.09.29.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 13.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.30. - 2018.09.01.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.07.15.
Andreas Wellness & Borház Panzió
Badacsonytördemic
3 nap/2 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, parkolással
2018.01.23. - 2018.09.15.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.01.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd a Balatonon (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness kaland (1 éjtől)

BalatonfüredX