Gulyás József: Tökéletes volt, jövőre a gyerekeinkkel és az unokáin... - Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred értékelése
24. helyezett a 104 balatonfüredi szállás közül

Tökéletes volt, jövőre a gyerekeinkkel és az unokáinkkal szeretnénk menni!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Az ötvenedik házassági évfordulónkra kaptuk ezt a meglepetés nyaralást a gyermekeinktől. Szebb ajándékot nem is kaphattunk volna tőlük. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Csodálatos, szép a környezet, tiszta,kényelmes hotel, kedves személyzet, bőséges ételkínálat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Szeretnéd követni Gulyás József felhasználót?    Igen

2019. július 26. - Hotel Annabella válasza Gulyás József értékelésére:
Kedves Gulyás József!

Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy a HOTEL ANNABELLA BALATONFÜRED-et választotta. Hihetetlen érzéssel tölt el bennünket, hogy minden tekintetben maximálisan elégedett volt a szálloda szolgáltatásaival. Továbbá, örülünk, hogy a környezetet szépnek, a szállodát kényelmesnek találta. Várjuk vissza.

Üdvözlettel,
Hotel Annabella Management
Faluhelyi Judit (Hotel Annabella)
Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Deák Ferenc u. 25.

2019. szeptember 17.
Kényelmes, jól felszerelt, extrákkal ellátott hely! A vízparti saját strandrész további kényelemet biztosított, bár kicsit sűrűn voltak a szállodavendégek a hely nagyságához képest! Az étteremi választék rendkívül széles, és megbirkózott a személyzet az üdülők nagy számával is! A szobák kicsit...

2019. augusztus 16.
A szoba, a pótággyal már nagyon zsúfolt volt. Kevés volt az épületben a lift, étkezések idején perceket kellett várni üres liftre. A vacsora nem volt elég változatos és többször volt túl zsíros.

2019. augusztus 14.
Köszönöm "Szállásvadász",hogy segített a szobák foglalásában.Kellemesen éreztük magunkat a hotelben.Szolgáltatások és az ételek kitünőek voltak. A tisztaságról viszont említést kell tennem.Egyáltalán nem volt kitakarítva a 243-as szoba.Porszívózni,"toalettett fertőtleníteni",port törölni...

Hotel Annabella, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Félpénzes akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-05
 - Balatoni pihenés előfoglalással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 10.800 - 13.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-05
 - Balatoni pihenés az Annabellában - Ingyenes lemondás (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-06