Danubius Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Deák Ferenc u. 25.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred a térképen

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred képei

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
A személyzet nagyon kedves, a szállás tiszta...Állandó a fertőtlenítés.. Gél állványok kihelyezve több helyen a szálloda egész területén..A reggeli és vacsora nagyon bőséges, svédasztalos, széles választékkal...Minden asztalt étkezés után azonnal fertőtlenítővel törölnek! Nagyon csodás helyen a Balaton parton helyezkedik el....mindenhez közel...
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 18.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük visszajelzését hotelünkről és azt is, hogy minket választott szálláshelyéül. Örömünkre szolgált azt olvasni, hogy szállodánkat tisztának, reggeli és vacsora kínálatunkat pedig bőségesnek találta. Szeretnénk megköszönni Önnek, hogy kiemelte a kedves személyzetünket, valóban megérdemlik a dicséretet.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
A szálloda tisztasága kiváló volt. A személyzet kedves és segítőkész. A fertőtlenítés maximálisan megoldott. Az elhelyezkedése is remek. Az étkezés a kisebbik családiasabb éttermében nagyon kellemes volt. Próbáltuk ott tartózkodásunk alatt ezt részesíteni előnyben, a másik nagy étkezőjük kicsit menza jellegű volt. Az étel ízletes volt, a választék bősége.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
A szálloda elhelyezkedése remek. Finom ételek, megfelelő választékkal. Kedves, segítőkész személyzet. Mindenhol tisztaság volt. A fürdőszoba kicsit retró, de használható.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 3.
Kedves Vendégünk!
Engedje meg, hogy megköszönjük kedves visszajelzését a Danubius Hotel Annabelláról! Örülök, hogy összességében meg volt elégedve az itt töltött idővel, reméljük, kellemes élményekkel gazdagodott. Továbbá, boldogsággal tölt el minket, hogy meg volt elégedve szállodánk elhelyezkedésével és ételeinket finomnak találta.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Tisztaság kifogástalan. Javaslom, ahol a szobák közt egy ajtó a válaszfal egy része, nagyobb hangsúlyt fektessenek a hangszigetelésre, minden áthallatszik. Remek ételek és kiszolgálás. Strand, sétány, kikötő egy perc séta. Jól éreztük magunkat, visszatérünk jövőre is!
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 31.
Kedves Vendégünk,

Elmondhatatlanul hálásak vagyunk a kedves visszajelzéséért, amit a Szállásvadász oldalán osztott meg a Danubius Hotel Annabellával kapcsolatban. Köszönjük szépen, hogy kiemelte a szállodánk kifogástalan tisztaságát, a remek, ízletes ételeket, valamint a nagyszerű elhelyezkedést is.

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
A Hotellel teljesen meg voltam elégedve. A ma fennálló problémákból szinte semmit sem lehetett észrevenni. Folyamatosan takarítottak, és az étteremben is állandó fertőtlenítést tapasztaltam. Szerintem minden szabályt betartottak, ami a jelen helyzetben helyénvaló.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 21.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk, és az online közönséggel is a véleményét a Danubius Hotel Annabella-val kapcsolatosan! A fennálló körülmények miatt, rengeteg energiát fektetünk vendégeink biztonságára, ezért el sem tudja képzelni milyen jól eső érzés, hogy elismeri munkánkat!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Kedves, udvarias a személyzet. Tisztaság kifogástalan, nagyon jó helyen van. Gluténérzékeny vagyok, tudtak biztosítani nekem ételt, odafigyeltek nagyon!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal már jártunk már ebben a szállodában. A bejelentkezés egy kicsit lassabban ment mint előzőleg. Később vettem észre, hogy a szobakártyán,amivel a szálloda Balaton parti saját strandjára lehetett bemenni, a párom kártyáján nem az Ő neve,hanem Anyukám neve szerepelt. Mondjuk ez nem jelentett gondot. A reggeli és vacsora svédasztalos volt, bőséges kínálattal.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Most töltöttünk 3 éjszakát a hotelben a gyermekemmel. Ár-érték arányban nagyon jó szálloda, jó elhelyezkedéssel. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon segítőkész, kedves, barátságos,minden kérésünket teljesítették. A szoba tiszta. Az ellátás is szuper. A szálloda kinti és benti medencéje kifogástalan, a fiam nagyon szerette.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 10.
Kedves Éva,
Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában töltötték kikapcsolódásukat. Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy csodásan telt az itt tartózkodásuk és nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
A személyzet kedvessége figyelemre méltó. A recepciósok, az éttermi kiszolgáló személyzet, a takarítók kedvessége rendkívüli módon emeli a vendégek komfortérzetét. Az ételek választéka és minősége kiemelkedő.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 6.
Kedves Sándor!
Engedje meg, hogy megköszönjük csodálatos értékelését. Nagyon boldogok vagyunk, hogy ennyire csodálatosan érezték magukat szállodánkban és mindennel tökéletesen meg voltak elégedve. Köszönjük, hogy ilyen szép szavakkal jellemezte szolgáltatásainkat. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy kollégáink munkájával, kedvességével is elégedettek voltak.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Balatonfüreden már többször nyaraltunk, a szállodában most voltunk először, elsősorban az elhelyezkedése miatt választottuk. Nagyon jól éreztük magunkat. Csendes, nyugodt hely. A személyzet kedves, udvarias, az ellátás kiváló. Az ételek ízletesek, sokfélék, mindenki találhat kedvére valót. A szobák kicsit a régmúltat idézik, de komfortosak, tiszták.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 6.
Kedves Gyöngyi!
Engedje meg, hogy megköszönjük kedves értékelését. Örülünk, hogy nagyon jól érezték magukat szállodánkban, személyzetünket kedvesnek és udvariasnak, ételeinket pedig ízletesnek találták. Boldogok vagyunk, hogy jól telt nálunk pihenésük. Reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk majd! Üdvözlettel, Danubius Hotel Annabella Management

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépéssel a szálloda saját strandjára, medence és szauna használattal, tematikus vacsorákkal, gyermek animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.757 - 33.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.159 - 43.506,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.100 - 16.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.16-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.533 - 42.618,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.01.22-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.960 - 19.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.09-ig

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)

BalatonfüredX