Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Deák Ferenc u. 25.

Hotel Annabella Balatonfüred értékelése:

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szoba, a pótággyal már nagyon zsúfolt volt. Kevés volt az épületben a lift, étkezések idején perceket kellett várni üres liftre.
A vacsora nem volt elég változatos és többször volt túl zsíros.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Köszönöm "Szállásvadász",hogy segített a szobák foglalásában. Kellemesen éreztük magunkat a hotelben. Szolgáltatások és az ételek kitünőek voltak. A tisztaságról viszont említést kell tennem. Egyáltalán nem volt kitakarítva a 243-as szoba. Porszívózni,"toalettett fertőtleníteni",port törölni abszolút elfelejtettek.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Nagyon elégedett voltam mindennel: a klímás, tiszta szobával, a Balatonhoz rendkívül közeli elhelyezkedéssel, az ellátással. Külön szeretném kihangsúlyozni a személyzet kiváló munkáját! Azt a hatalmas csapatmunkát, a háttérmunkát, amivel Ők biztosították számunkra, vendégek számára azt a kényelmet, azt az ellátást, amiben részesülhettünk!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Raska Anita!

Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy a szállodánk szolgáltatásaival maximálisan meg voltak elégedve. Mindig vendégeink elégedettségére törekszünk. Reméljük hamarosan visszatérnek hozzánk.

Üdvözlettel,
Hotel Annabella Management
Hotel management (Hotel Annabella)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Az ötvenedik házassági évfordulónkra kaptuk ezt a meglepetés nyaralást a gyermekeinktől. Szebb ajándékot nem is kaphattunk volna tőlük. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Csodálatos, szép a környezet, tiszta,kényelmes hotel, kedves személyzet, bőséges ételkínálat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. július 26.
Kedves Gulyás József!

Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy a HOTEL ANNABELLA BALATONFÜRED-et választotta. Hihetetlen érzéssel tölt el bennünket, hogy minden tekintetben maximálisan elégedett volt a szálloda szolgáltatásaival. Továbbá, örülünk, hogy a környezetet szépnek, a szállodát kényelmesnek találta. Várjuk vissza.
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Nagyon jól éreztük magunkat. Finomakat ettünk. Segítőkész, kedves a személyzet. Tisztaság volt mindenhol. Volt szunyoghalo az ablakokon, és a klíma is remekül működött. A külön strand is egy remek ötlet, nyugodt, és kellemesebb volt így a pihenés. Volt nyugágy bőven a parton, és a benti medencénél is. Nekünk hiányzott a padlószőnyeg a szobából.
Válasz az értékelésre - 2019. június 28.
Kedves Kusnár Enikő!

Először is engedje meg, hogy megköszönjem, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy jól érezték magukat, és hogy a felszolgált étellel is maximálisan elégedett volt. Köszönjük az ajánlását. Reméljük hamarosan visszatér hozzánk.

Üdvözlettel,
Hotel Annabella Management

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Most jártam itt először Balatonfüreden! ! ! Nagyon jól éreztük magunkat, barátnőmmel voltam. Csodálatos a környezet, szép rendezett, tiszta. Az ellátás is kiváló volt. A személyzet udvarias, gyors, tettrekész volt. Közrejátszott az is, hogy a legjobb időt fogluk ki, ezen kívül borfesztivál, koncertek stb. volt. Megkedveltem ezt a helyet és szerintem visszatérő vendég leszek.
Válasz az értékelésre - 2019. június 21.
Kedves Jánossy Borbála!

Szeretnénk megköszönni megosztott kedves visszajelzését a Hotal Annabelláról! Örülünk, hogy remek időtöltésben votl része és, hogy környezetünkkel, személyzetünkkel illetve tisztaságunkkal is meg volt elégedve. A legnagyobb örömünkre még is az szolgált, hogy visszatérő vendégeink lesznek a jövőben!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Figyelmes személyzet, gyermekbarát szállás. Izletes ételek, készséges pincérek, szép, ápolt környezet tette még szebbé az ott töltött napokat. A szálloda központi elhelyezkedésének köszönhetően részt vehettünk olyan programokon is, mint hajókázás, kisvonatozás. Igy teljesebb képet kaphatunk a virágos vendégcsalogató városról.
Válasz az értékelésre - 2019. június 1.
Kedves Koczmann Györgyné,

Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellát választotta legutóbbi balatoni tartózkodása alkalmával. Örömmel olvasom elégedett visszajelzését, fantasztikus hogy szinte minden tekintetben meg tudtunk felelni elvárásaiknak. Örülünk, hogy elégedett volt a kedves és segítőkész személyzetünkkel és hogy kiemelte a szálloda központi elhelyezkedését.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Az étel nagyon finom volt. A személyzet kedves volt. A fürdőszobában túlzottan magasan van a kád, egy idős személy szinte nem is tudja használni. A welnes részlegen a medence vize szinte hideg és az úszni nem tudókra nem gondoltak. A kinti medencét most használni nem tudtuk, mert esett az eső, de ez nem az önök hibája. Az eső miatt a sétányon szinte semmi nem volt nyitva.
Válasz az értékelésre - 2019. május 20.
Kedves Molnár István Józsefné,

Nagyon szépen köszönjük a nagyszerű értékelést és a kedves szavakat, amiket a Hotel Annabelláról írt.
Nem is lehetnénk boldogabbak azt olvasva, hogy sikerült szinte teljes mértékben elnyernünk az Ön tetszését. Nagyon köszönjük, hogy kiemelte a kedves személyzetünket.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.05-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.800 - 13.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.05-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 13.005,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.239 - 17.091,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 15.030,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.21-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.957,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.599 - 21.905,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.17-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.06-ig

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

BalatonfüredX