Danubius Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Deák Ferenc u. 25.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred a térképen

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred értékelése:

3. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
13. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred képei

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
Nagyon jókat ettünk, a személyzet kedves ,segítőkész, udvarias. Minden vendég után fertőtlenítették az asztalokat.Kifogástalan tisztaság fogadott minket. Sajnos néhány vendég nem a kijelölt helyen dohányzott , ez nagyon zavaró volt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 20.
Kedves Andrea!
Köszönjük, hogy kikapcsolódásához a Hotel Annabellát választotta, és idejét nem sajnálva részletesen megosztotta velünk tapasztalatait. Nagy örömmel látjuk, hogy a személyzetünk által nyújtott ellátás, valamint a nálunk fogyasztott ételek is elnyerték tetszését. Nagyon várjuk, hogy újra vendégként köszönthessük Önt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Tetszett a tisztaság és rend valamint a személyzet kedvessége, segítőkészsége.
A szoba lehet, hogy kicsit puritánnak tűnik majd igényesebb vendégeknek (nekünk így nagyon jó volt).
Nagyon jól működik a légkondicionálás.
Egy-két dolog még felújításra vár (pl. a szoba erkély ajtaja).

Válasz az értékelésre - 2020. július 16.
Kedves Gyimóthy Antal!
Köszönjük, hogy az Annabellában foglalt, és megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy mind személyzetünkkel, mind szolgáltatásainkkal elégedett volt. Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét lehetőségünk nyílik vendégként köszönteni Önt.

Üdvözlettel: Vezetőség

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
l A szálloda személyzeze nagyon kedves segítőkész az ételek finomak változatosak. A szoba sajnos nagyon szűkös alig tudtunk egymástól közlekedni, A parton az ágyak lehetnének ingyen mert más hotelekben így van.
Üdv,.Balogh M.
Válasz az értékelésre - 2020. július 9.
Kedves Vendégünk!

Boldoggá tesz bennünket, hogy a Danubius Hotel Annabellát választották.
Örülünk, hogy kellemes élményekkel gazdagodtak Hotelünkben.
Szeretnénk megköszönni, hogy véleményüket másokkal is megosztották a Szállásvadász. hu felületén!
Reméljük a jövőben is minket választanak!

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 1.
Nagyon jó, hogy saját stranddal rendelkezik a szálloda és a kialakítása, közelsége gyerek barát.(pl. napvitorlával védett homokozó.) Egy kis vízi csúszda még jó lett volna.
Válasz az értékelésre - 2020. július 6.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy családjával a Danubius Hotel Annabellát választották.
Örülünk, hogy kellemesen érezték nálunk magukat. Minden vendégünk elégedettsége fontos számunkra, még a legkisebbeké is!
Szeretettel várjuk vissza önöket!
Üdvözlettel:
Danubius Hotel Annabella Management

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Maximális elégedettséggel töltöttünk a szállodában 5 napot családunkkal. Tisztaság, odafigyelés, erkélyes szobák, Balatonra néző szobát kértünk és kaptunk, bőséges, változatos, finom ételek, szállodán belüli külső-belső medencék, Balatoni külön strand a szálló vendégei részére, központi elhelyezkedés, mind-mind elősegítette azt, hogy remekül éreztük magunkat.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Az ellátás tökéletes volt. Reggeli és a vacsora is bőséges , választékos, finoman elkészített ételekből állt. A pincérek udvariassak és gyorsak voltak. A szálloda fürdőszobájára viszont egy kis felújítás ráférne. A tisztaságra nem lehetett panaszunk. Összegészében nagyon meg voltunk elégedve és lehetséges, hogy máskor is ellátogatunk ebbe a szállodába.
Válasz az értékelésre - 2019. október 16.
Kedves Greff Gyuláné,

Köszönjük, hogy az Annabella szállodát választották legutóbbi balatonfüredi tartózkodásuk alkalmával. Hálásak vagyunk pozitív visszajelzésükért a finom és bőséges reggelivel, illetve az udvarias és kedves személyzettel kapcsolatban. Továbbá köszönjük, hogy kiemelte a szállodánk tisztaságát!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Kényelmes, jól felszerelt, extrákkal ellátott hely! A vízparti saját strandrész további kényelemet biztosított, bár kicsit sűrűn voltak a szállodavendégek a hely nagyságához képest! Az étteremi választék rendkívül széles, és megbirkózott a személyzet az üdülők nagy számával is! A szobák kicsit retró beütésűek, de szintén nagyon kényelmesek!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Az étel kiváló, a fürdőszoba felújítást igényel, egy kissé elavult. Ami szembetűnő volt és furcsálltuk, az a rengeteg pókháló és pók a lépcsőházakban.
Kedves Nyerges Zoltán,

Köszönjük, hogy a Hotel Annabella szállodát választotta legutóbbi balatoni tartózkodása során.
Először is, igazán fantasztikus hallani, hogy szinte teljes mértékben elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Külön köszönjük, hogy megemlítette kiváló ételeinket.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Minden szinte tökéletes volt!!
Amely kicsit kevés volt, a hűtő nagysága, valamint egy pohár helyett, lehetett volna több, legalább még egy fejenként!
Amúgy összességében jó volt!!
Köszönöm!!
Kedves Vajdáné Pálfalvi Erzsébet,

Mindenekelőtt, szeretnénk megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva megírta ezt a kedves visszajelzést számunkra. Köszönjük a bizalmat, hogy minket választott szálláshelyének. Nagy örömmel olvassuk, hogy nagyon jól érezte magát szállodánkban, és boldogsággal tölt el bennünket, hogy szinte mindent tökéletesnek talált.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szoba, a pótággyal már nagyon zsúfolt volt. Kevés volt az épületben a lift, étkezések idején perceket kellett várni üres liftre.
A vacsora nem volt elég változatos és többször volt túl zsíros.
Kedves Vendégünk,

Mindenekelőtt köszönjük szépen, hogy megosztotta a Hotel Annabellával kapcsolatos élményeit és tapasztalatait. Először is, szeretnénk elnézést kérni a tapasztalt kellemetlenségekért. Ami a vacsorát illeti, mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy ilyen legközelebb ne fordulhasson elő.

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 20.337 - 25.691,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 26.227 - 28.395,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.340 - 90.816,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 60.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.117 - 45.666,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.412 - 52.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.30-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 21.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.03-ig
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Blaha Lujza
2021.08.03. - 2020.08.03.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.29-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.922 - 21.548,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.10-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonfüredX