Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Deák Ferenc u. 25.

Hotel Annabella Balatonfüred értékelése:

9. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
27. helyezett Balatonon - 1117 szállás közül

Hotel Annabella Balatonfüred képei

Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Maximális elégedettséggel töltöttünk a szállodában 5 napot családunkkal. Tisztaság, odafigyelés, erkélyes szobák, Balatonra néző szobát kértünk és kaptunk, bőséges, változatos, finom ételek, szállodán belüli külső-belső medencék, Balatoni külön strand a szálló vendégei részére, központi elhelyezkedés, mind-mind elősegítette azt, hogy remekül éreztük magunkat.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Az ellátás tökéletes volt. Reggeli és a vacsora is bőséges , választékos, finoman elkészített ételekből állt. A pincérek udvariassak és gyorsak voltak. A szálloda fürdőszobájára viszont egy kis felújítás ráférne. A tisztaságra nem lehetett panaszunk. Összegészében nagyon meg voltunk elégedve és lehetséges, hogy máskor is ellátogatunk ebbe a szállodába.
Válasz az értékelésre - 2019. október 16.
Kedves Greff Gyuláné,

Köszönjük, hogy az Annabella szállodát választották legutóbbi balatonfüredi tartózkodásuk alkalmával. Hálásak vagyunk pozitív visszajelzésükért a finom és bőséges reggelivel, illetve az udvarias és kedves személyzettel kapcsolatban. Továbbá köszönjük, hogy kiemelte a szállodánk tisztaságát!
Schneider Petra (Hotel Annabella)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Kényelmes, jól felszerelt, extrákkal ellátott hely! A vízparti saját strandrész további kényelemet biztosított, bár kicsit sűrűn voltak a szállodavendégek a hely nagyságához képest! Az étteremi választék rendkívül széles, és megbirkózott a személyzet az üdülők nagy számával is! A szobák kicsit retró beütésűek, de szintén nagyon kényelmesek!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Az étel kiváló, a fürdőszoba felújítást igényel, egy kissé elavult. Ami szembetűnő volt és furcsálltuk, az a rengeteg pókháló és pók a lépcsőházakban.
Kedves Nyerges Zoltán,

Köszönjük, hogy a Hotel Annabella szállodát választotta legutóbbi balatoni tartózkodása során.
Először is, igazán fantasztikus hallani, hogy szinte teljes mértékben elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Külön köszönjük, hogy megemlítette kiváló ételeinket.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Minden szinte tökéletes volt!!
Amely kicsit kevés volt, a hűtő nagysága, valamint egy pohár helyett, lehetett volna több, legalább még egy fejenként!
Amúgy összességében jó volt!!
Köszönöm!!
Kedves Vajdáné Pálfalvi Erzsébet,

Mindenekelőtt, szeretnénk megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva megírta ezt a kedves visszajelzést számunkra. Köszönjük a bizalmat, hogy minket választott szálláshelyének. Nagy örömmel olvassuk, hogy nagyon jól érezte magát szállodánkban, és boldogsággal tölt el bennünket, hogy szinte mindent tökéletesnek talált.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szoba, a pótággyal már nagyon zsúfolt volt. Kevés volt az épületben a lift, étkezések idején perceket kellett várni üres liftre.
A vacsora nem volt elég változatos és többször volt túl zsíros.
Kedves Vendégünk,

Mindenekelőtt köszönjük szépen, hogy megosztotta a Hotel Annabellával kapcsolatos élményeit és tapasztalatait. Először is, szeretnénk elnézést kérni a tapasztalt kellemetlenségekért. Ami a vacsorát illeti, mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy ilyen legközelebb ne fordulhasson elő.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Köszönöm "Szállásvadász",hogy segített a szobák foglalásában. Kellemesen éreztük magunkat a hotelben. Szolgáltatások és az ételek kitünőek voltak. A tisztaságról viszont említést kell tennem. Egyáltalán nem volt kitakarítva a 243-as szoba. Porszívózni,"toalettett fertőtleníteni",port törölni abszolút elfelejtettek.
Kedves Hegedűs Szilvia,

Először is engedje meg, hogy kifejezzük a legőszintébb hálánkat Önnek azért, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagyon örülünk, hogy a mi Hotel Annabella szállodánkat választotta szálláshelyéül, remélem, hogy egy percig sem bánta meg a döntését, és hogy nagyon sok szép élménnyel gazdagodott.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Nagyon elégedett voltam mindennel: a klímás, tiszta szobával, a Balatonhoz rendkívül közeli elhelyezkedéssel, az ellátással. Külön szeretném kihangsúlyozni a személyzet kiváló munkáját! Azt a hatalmas csapatmunkát, a háttérmunkát, amivel Ők biztosították számunkra, vendégek számára azt a kényelmet, azt az ellátást, amiben részesülhettünk!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Raska Anita!

Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy a szállodánk szolgáltatásaival maximálisan meg voltak elégedve. Mindig vendégeink elégedettségére törekszünk. Reméljük hamarosan visszatérnek hozzánk.

Üdvözlettel,
Hotel Annabella Management
Hotel management (Hotel Annabella)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Az ötvenedik házassági évfordulónkra kaptuk ezt a meglepetés nyaralást a gyermekeinktől. Szebb ajándékot nem is kaphattunk volna tőlük. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Csodálatos, szép a környezet, tiszta,kényelmes hotel, kedves személyzet, bőséges ételkínálat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. július 26.
Kedves Gulyás József!

Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy a HOTEL ANNABELLA BALATONFÜRED-et választotta. Hihetetlen érzéssel tölt el bennünket, hogy minden tekintetben maximálisan elégedett volt a szálloda szolgáltatásaival. Továbbá, örülünk, hogy a környezetet szépnek, a szállodát kényelmesnek találta. Várjuk vissza.
Faluhelyi Judit (Hotel Annabella)
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Nagyon jól éreztük magunkat. Finomakat ettünk. Segítőkész, kedves a személyzet. Tisztaság volt mindenhol. Volt szunyoghalo az ablakokon, és a klíma is remekül működött. A külön strand is egy remek ötlet, nyugodt, és kellemesebb volt így a pihenés. Volt nyugágy bőven a parton, és a benti medencénél is. Nekünk hiányzott a padlószőnyeg a szobából.
Válasz az értékelésre - 2019. június 28.
Kedves Kusnár Enikő!

Először is engedje meg, hogy megköszönjem, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy jól érezték magukat, és hogy a felszolgált étellel is maximálisan elégedett volt. Köszönjük az ajánlását. Reméljük hamarosan visszatér hozzánk.

Üdvözlettel,
Hotel Annabella Management
Faluhelyi Judit (Hotel Annabella)

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.540 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.672 - 14.080,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.23. - 2020.10.10.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 13.005,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.03-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 20.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 32.968,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 21.259,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Hotel Blaha Lujza
2020.11.20. - 2019.11.20.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.672,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.10.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAPiknik (1 éjtől)
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)

BalatonfüredX