Danubius Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

3,7Kényelem
3,8Szolgáltatás
4,2Étkezés
4,7Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Danubius Hotel Annabella legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Tavaszi félpénzes akció (min. 2 éj)
Tavaszi félpénzes akció
66.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
04.20-06.16.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással (min. 3 éj)
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
142.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
04.20-09.05.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hévíz téli varázsa
Hotel Vital Zalakaros
189.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től kiváló félpanzióval

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Átlagos 2022. szeptember 22.a párjával járt itt
A kilátás feledtette és az elhelyezkedés a hiányosságokat . Ár érték szempontjából azt kaptuk amit vártunk . A Wellnestől többet vártam , jó idő esetén biztosan nem foglalkoztam volna vele . . a kinti medence megfelelő lett volna . Amúgy kedvesek segitő készek . De az elhelyezkedése miatt kiválló . Tökéletes 1 hosszú hétvégére .
4Személyzet
4Tisztaság
3Szolgáltatások
Kedves Vendégünk,

Köszönjük szépen, hogy idejét nem sajnálva értékelte a Danubius Hotel Annabellában eltöltött legutóbbi pihenését.
Örömmel tölt el minket, hogy elégedett volt a kilátással és az elhelyezkedéssel. Valóban sok, pozitív visszajelzést kapunk ezekkel kapcsolatban.
2022. szeptember 25., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Gyenge 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Második alkalommal szálltunk meg a szállodában. Az előző évből tanulva - a szoba enyhén szólva retro volt - egy "un" felújított szobát foglaltam, gondolva arra, hogy a fürdőben a kapaszkodó nem fog kiesni, valamint a szoba berendezése kényelmesebb lesz. Már a megérkezésünkkor a parkolás nehézséget jelentett, bár előző évből ezt is tudtuk, bár 1.
4Személyzet
3Tisztaság
1Ár / érték arány
2Étkezés
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy a vendégünk volt és hogy szállodánkat választotta. Elnézést szeretnénk kérni a kellemetlenségekért. Az a célunk, hogy minél inkább fejlődjünk.
Bízunk benne, hogy ad nekünk még egy esélyt.
Üdvözlettel:
Hotel Management
2022. augusztus 27., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2022. augusztus 22.egyedül járt itt
Segítőkész recepciósok, mivel nem oda kaptam volna a szobát, ahová kértem, mindent megtettek azért, hogy megtalálják a lehetőséget, hogy a kérésem teljesüljön. Köszönet ezért a recepciósoknak!
Nagyon jó helyen található a hotel.
A takarító személyzet is folyamatosan figyeli minden kívánságunkat, tisztán tartják a szobát.
Finom ételek.
Mindennel elégedett voltam.
Kedves Vendégünk!
Meg szeretnénk köszönni a remek értékelést, amit Danubius Hotel Annabella szállodánknak adott. Remek látni, hogy meg volt elégedve szolgáltatásainkkal.
Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét minket választ és találkozunk.
Üdvözlettel:
Hotel Management
2022. augusztus 27., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttem másodmagammal a szállodában. a szoba rendkívül kicsi, lapjával lehettett közlekedni a minibár és az ágy között. Az étteremben dolgozó személyzet flegma, még hírből sem ismerik az "egészségére" kifejezést. A felszólgálók némelyike az asztalunknál borogatta a megmaradt ételeket, puszta kézzel, látszott, hogy a vendéglátást még hírből sem ismerik.
2Személyzet
2Tisztaság
2Ár / érték arány
Kedves Vendégünk,

Köszönjük szépen, hogy értékelte a Danubius Hotel Bük szállodánkat legutóbbi látogatása alapján.
Sajnálattal olvastuk, hogy nem volt mindennel teljes mértékben elégedett és negatív élményekkel távozott tőlünk.
Kérem, fogadja őszinte elnézésünket az okozott kellemetlenségek miatt.
2022. augusztus 19., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
2022. július 30.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése jó. Személyzet ,ételek tökéletes. A szoba gyenge,a fürdőszoba retro a szó szoros értelmében. A csap folyik a mosdó rozsdás stb. A szobában folyt a klíma rá a szőnyegre ami vizes volt. Többször jártunk már itt és a külön strandon még mindig fizetni kell a napágyért ami még mindig felháborít mert nem hiszem el hogy ez nem férne bele a keretbe.
4Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Kedves Vendégünk!
Hálásan köszönjük, hogy megírta tapasztalatait a nálunk töltött időről! Köszönjük szépen, hogy Danubius Hotel Annabella szállodánkat választották balatonfüredi vakációjuk alkalmával. Köszönjük szépen, hogy kiemelte szállodánk jó elhelyezkedését. Illetve köszönjük kedves szavait személyzetünkről és finom ételeinkről.
2022. augusztus 4., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2022. július 29.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk ott, most is nagyon tetszett az éttermi szolgálataás, fogások változatosak és finamak voltak.
Személyzet udvarias, figyelmes.
Medencék és a szoba is.
Egyedül a kádat kellene már zuhanyzóra cserélni vagy korszerüsíteni a fürdőszobát, de egyébként patyolat tiszta volt.
Talán a parkolót szebbre kialakítani.
Kedves Vendégünk,
Szeretnénk megköszönni, hogy a Danubius Hotel Annabella szállodát választotta szállásának helyéül! Nagyon szépen köszönjük, értékelte szállodánkban töltött idejét. Köszönjük szépen, hogy kiemelte szállodánk fantasztikus éttermét, örömmel olvassuk mennyire elégedett volt ételeinkkel.
2022. augusztus 4., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2022. július 21.a párjával járt itt
Július közepén töltöttünk el 3 éjszakát itt a férjemmel. Sajnos inkább csak azt tudom írni, mi a negatívum. Az idő itt megállt ebben a szállodában kb 20 évvel ezelőtt. . . A folyosókon kopott, foltos szőnyegek, az ajtók szintén. A fürdőszoba katasztrófa! Az ágyon a matrac olyan kényelmetlen, hogy 2 nap után fáradtabban keltem, mint ahogy feküdtem.
2Személyzet
3Tisztaság
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - BelsőDanubius Hotel Annabella Balatonfüred - Medence/kert
2022. július 19.a párjával járt itt
A kilátás nagyon szuper a környék is tökéletes a szálloda is nagyon jó!
Amivel gond volt az a vacsora nem igazán volt választék és ami volt az sem volt a legjobb. A sütemény viszont finom volt de avval nem igazán lehet jól lakni! A fagyi ehetetlen talán a 80-as évek ízvilágát akarták vissza adni sikerült! Mindent összevetve viszont szép napjaink voltak! Visszatérünk!
5Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
2Étkezés
Kedves Vendégünk,
Nagyon szépen köszönjük, hogy idejét nem sajnálva értékelte a Hotel Annabellát.
Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt az elhelyezkedéssel és a csodás kilátással. Rengeteg pozitív kommentet kapunk ezekkel kapcsolatban.
Kérem, fogadja szíves elnézésünket az okozott kellemetlenségekkel kapcsolatban.
2022. július 23., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2022. július 12.gyerekekkel járt itt
Fürdő elég kicsi, és ráférne egy felújítás, a kád magas és kicsi, jobb lenne zuhanyzó. Ezen kívül mindennel elégedettek voltunk, az ételek finomak, a választék jó, a szoba. Pazar kilátás a Balatonra. A strand tiszta gondozott park . 1 baj van csak astrandon a nyugágy kérdés azt lehetne ingyenessé tenni. Remek hely jó meg közelités.
5Ár / érték arány
3Kényelem
Kiváló 2022. július 3.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt, mindig köszöntek, ami fontos egy vendég számára! Az étkezés kiváló volt, az ételek változatosak voltak .
Problémának érzem, hogy a fürdőszobában a fürdőkád nagyon magas, az idősebbek nehezen tudják használni! Továbbá a parkolóban a parkolóőr mogorva, nem igazán segítőkész volt!
Azonban gratulálunk a működtetőknek, nagyon jól éreztük magunkat! ! ! !
5Kényelem
Kedves Vendégünk,
Szeretnénk köszönetet mondani, amiért idejét nem sajnálva értékelte a Hotel Annabellát.
Rendkívüli örömmel olvastuk, hogy elégedett volt a kedves személyzettel és a finom, választékos ételekkel.
Szeretnénk elnézését kérni a felmerült kellemetlenségek miatt.
2022. július 7., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
54 értékelés / 6 oldalon
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredDeák Ferenc u. 25.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • fodrászat • manikűr • masszázs • pedikűr • finnszauna
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• étterem • bár