Vendég: Felejthetetlen hétvége a Hotel Annabellában - Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred értékelése
24. helyezett a 104 balatonfüredi szállás közül

Felejthetetlen hétvége a Hotel Annabellában

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Nagyon elégedett voltam mindennel: a klímás, tiszta szobával, a Balatonhoz rendkívül közeli elhelyezkedéssel, az ellátással. Külön szeretném kihangsúlyozni a személyzet kiváló munkáját! Azt a hatalmas csapatmunkát, a háttérmunkát, amivel Ők biztosították számunkra, vendégek számára azt a kényelmet, azt az ellátást, amiben részesülhettünk! Hálás köszönetem MINDEN dolgozónak!

2019. szeptember 6. - Hotel Annabella válasza értékelésére:
Kedves Raska Anita!

Engedje meg, hogy megköszönjük, hogy értékelte az Annabella Hotel-t. Rendkívüli érzéssel tölt el bennünket, hogy a szállodánk szolgáltatásaival maximálisan meg voltak elégedve. Mindig vendégeink elégedettségére törekszünk. Reméljük hamarosan visszatérnek hozzánk.

Üdvözlettel,
Hotel Annabella Management
Hotel management (Hotel Annabella)
Hotel Annabella Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Deák Ferenc u. 25.

2019. szeptember 17.
Kényelmes, jól felszerelt, extrákkal ellátott hely! A vízparti saját strandrész további kényelemet biztosított, bár kicsit sűrűn voltak a szállodavendégek a hely nagyságához képest! Az étteremi választék rendkívül széles, és megbirkózott a személyzet az üdülők nagy számával is! A szobák kicsit...

2019. augusztus 16.
A szoba, a pótággyal már nagyon zsúfolt volt. Kevés volt az épületben a lift, étkezések idején perceket kellett várni üres liftre. A vacsora nem volt elég változatos és többször volt túl zsíros.

2019. augusztus 14.
Köszönöm "Szállásvadász",hogy segített a szobák foglalásában.Kellemesen éreztük magunkat a hotelben.Szolgáltatások és az ételek kitünőek voltak. A tisztaságról viszont említést kell tennem.Egyáltalán nem volt kitakarítva a 243-as szoba.Porszívózni,"toalettett fertőtleníteni",port törölni...

Hotel Annabella, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Félpénzes akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-05
 - Balatoni pihenés előfoglalással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 10.800 - 13.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-05
 - Balatoni pihenés az Annabellában - Ingyenes lemondás (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-16 - 2019-10-06