Hotel Blaha Lujza Balatonfüred ★★★

Hotel Blaha Lujza Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Blaha Lujza u. 4.

Hotel Blaha Lujza Balatonfüred a térképen

Hotel Blaha Lujza Balatonfüred képei

Hotel Blaha Lujza Balatonfüred

Hotel Blaha Lujza Balatonfüred vélemények

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Minden rendben volt. A személyzet udvarias és rugalmas. A szoba tiszta és kényelmes volt. A reggeli bőséges a választék minden igényt kielégített. A szálloda elhelyezkedése pazar. Elégedetten távoztam. Köszönöm.
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
A Blaha Lujza Hotel számunkra a kellemes fogadtatást, kényelmet és pihenést
jelenti. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk a fent felsoroltak miatt. A kiszolgálás, a személyzet figyelmessége, az ételek választéka és finomsága minden évben ugyanaz. Kellemes érzéssel jöttünk haza, s jövőre is ugyanezt a Hotelt fogjuk választani, barátainknak, ismerőseinknek pedig jó szívvel fogjuk ajánlani.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 25.
Kellemes és nyugodt kikapcsolódást nyújtott az a néhány nap, amit a hotelben és Balatonfüreden töltöttünk. Meg voltunk elégedve a kedves, udvarias és szolgálatkész személyzettel. Nagyon ízlett a reggeli rántotta, a halászlé és a gulyásleves. Hangulatos sétákat lehet tenni a környéken lévő 19. századi épületek között és az igényesen kialakított Balaton parton.

grocceni TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 15.
Füredi látogatásunk alkalmából most egy olyan szállót választottunk, amely szép páldáját mutatja a patinás épületek modern hasznosításának. Szép időben élveztük a terasz nyújtotta előnyöket. Jó volt a szobánk és a személyzet is nagyon kedves és előzékeny volt. A szálloda éttermáről, az ott fogyasztott ételekről is csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni.

Hotel Blaha Lujza
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Blaha Lujza
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

BalatonfüredX