herbanikolett : Családi kikapcsolódás a Hotel Margarétában - Hotel Margaréta Balatonfüred

Hotel Margaréta Balatonfüred értékelése
2. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül

Családi kikapcsolódás a Hotel Margarétában

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12.
Nagyon kellemes hely, jól éreztük magunkat. Kedves a személyzet és kisgyerekeknek is alkalmas hely a kikapcsolódásra. Valószínűleg visszatérő vendégek leszünk.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni herbanikolett felhasználót?    Igen

Hotel Margaréta Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Széchenyi u. 53.

2019. november 2.
A szálloda, egy családias, jó hangulatú,A személyzet tagjai készségesek.Az étel finom és ízletes. A szálloda tisztasága kiváló. A recepció személyzete segítőkész. A felszolgálók udvariasak, gyorsak, pontosak. Többször jártunk itt, mindig jól éreztük magunkat. Köszönet a szálloda teljes...

2019. január 2.
Balatonfüredet télen nem ajánlom - még Szilveszter naoján sem volt pezsgés a parton. A szálloda jó helyen van, nem túl messze a mólótól, jó parkolási lehetőséggel. A közösségi terek és a szobák is kényelmesek, a személyzet segítőkész és udvarias. Mindhárom napra igyekeztek programot szervezni, de...

2018. október 9.
Könnyen megközelíthető,saját parkolóval rendelkező szálláshely .Kedves és figyelmes személyzet! Mi a férjemmel a házassági évfordulónkat ünnepelvén érkeztünk a hotelbe. Kellemes meglepetésként ért minket a szobában lévő bekészítés (gyümölcs, bor és egy kedves kis szöveg).Kiváló és változatos...

Hotel Margaréta, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 20.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 12.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2018-06-14 - 2020-08-31