Hotel Margaréta Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 53.

Hotel Margaréta Balatonfüred a térképen

Hotel Margaréta Balatonfüred értékelése:

2. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
6. helyezett Balatonon - 1117 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Margaréta Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Margaréta szálloda a közkedvelt és folyamatosan fejlődő üdülőhely, Balatonfüred frekventált részén helyezkedik el, közvetlenül a 71-es főút mellett. Hatalmas parkkal, kényelmes szobákkal, színvonalas szolgáltatásokkal, gyermekjátszótérrel és konferencia-rendezési lehetőségekkel várja vendégeit.

Hotel Margaréta Balatonfüred képei

Hotel Margaréta Balatonfüred vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
A szálloda, egy családias, jó hangulatú,A személyzet tagjai készségesek.Az étel finom és ízletes. A szálloda tisztasága kiváló.
A recepció személyzete segítőkész.
A felszolgálók udvariasak, gyorsak, pontosak.
Többször jártunk itt, mindig jól éreztük magunkat.
Köszönet a szálloda teljes személyzetének.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Balatonfüredet télen nem ajánlom - még Szilveszter naoján sem volt pezsgés a parton. A szálloda jó helyen van, nem túl messze a mólótól, jó parkolási lehetőséggel. A közösségi terek és a szobák is kényelmesek, a személyzet segítőkész és udvarias. Mindhárom napra igyekeztek programot szervezni, de a Szilveszter nem igazán sikerült.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Könnyen megközelíthető,saját parkolóval rendelkező szálláshely . Kedves és figyelmes személyzet! Mi a férjemmel a házassági évfordulónkat ünnepelvén érkeztünk a hotelbe. Kellemes meglepetésként ért minket a szobában lévő bekészítés (gyümölcs, bor és egy kedves kis szöveg). Kiváló és változatos menüből válogathattunk ottlétünk alatt.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Nagy köszönettel vettük pozitív visszajelzését! Szeretettel várjuk Önöket más alkalommal is!
Forsthoffer Ágnes (Hotel Margaréta)

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12.
Nagyon kellemes hely, jól éreztük magunkat. Kedves a személyzet és kisgyerekeknek is alkalmas hely a kikapcsolódásra. Valószínűleg visszatérő vendégek leszünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
A kiszolgáló személyzet igazán segítőkész volt. Minden aktuális programról, látnivalóról, helyi nevezetességekről részletes információt kaptunk.A szálláson igazán ízletes étkezést biztosítottak. A Balatonfüred festői szépségű központja csak tizenöt perc kellemes sétára volt a szállástól.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyszerű 4 napot töltöttünk el a Hotelban. Mindennel meg voltunk elégedve, tisztaság volt, ízletes, bőséges és választékos volt az ételkínálat. Nagyon élveztük a kinti medencét, 37C fok volt mikor ott jártunk,nagyon kellemes volt a víz hőmérséklete és tisztasága is. Szép nyugis a környezet, a centrum könnyen, hamar elérhető. Nagyon barátságos, figyelmes a személyzet.

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Balaton legszebb részén. Egyszere lehetett élvezni a pezsgést és a nyugalmat,jobbnál jobb programok kiséretében. Az emberek kedvesek és együtt élvezik a nyaralást de kicsit félre vonulni feltöltődni is volt lehetőség. Csak 4 éjszakát voltam de sikerült megpihennem és kiszakadni a szürke hétköznapokból. Többet pihentem ezalatt a 4 nap alatt mint itthon 4 hónap alatt.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Május utolsó hétvégéjén fiammal két futóversenyre mentünk Balatonfüred környékére, és szállásként a Hotel Margarétát választottuk. Nem bántuk meg. Már a korábbi egyeztetések alkalmával is mindig nagyon segítőkészek voltak a szálloda alkalmazottai és ugyanezt a figyelmet tapasztaltuk ottlétünkkor is.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
A szálloda elhelyezkedése tökéletes, a Tagore sétány könnyed sétával is megközelíthető.
A tisztasággal, a személyzet kedvességével és a kiszolgálással semmi probléma nem volt.
A wellness részleg közel teltház esetén kicsinek bizonyult.
Összességében jól éreztük magunkat.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szálloda könnyen megközelíthető. A személyzetre és a kiszolgálásra semmiféle panaszunk nem lehet. Az általunk választott csomaggal teljes mértékben meg voltam elégedve, mindent megkaptunk amit ígértek.
Negatívunkként csak a welnes-részlegben található medencék nagyságát tudom említeni.

Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 24.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 13.005,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 26.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.03-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 34.728,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.22. - 2019.12.27.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 25.411,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Blaha Lujza
2020.11.22. - 2019.11.22.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Szilveszter (min. 2 éj)
WELLAPiknik (1 éjtől)
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)

BalatonfüredX