SMHeni: Ajándék Wellness utalvány. - Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred

Ajándék Wellness utalvány.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ajándékba kaptuk a 3 nap 2 éjszakás wellness utalványt félpanziós ellátással.Nagyon elégedettek vagyunk a szuper szállodával.Nagyon központi elhelyezkedésű.A személyzet minden területen segítőkész/kedves volt.A reggeli is és a vacsora is változatos/bőséges/megfelelő volt.Igaz július volt de így is a wellness részleget vettük igénybe.Köszönjük.Még visszatérünk!

Szeretnéd követni SMHeni felhasználót?    Igen

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred
8230 Balatonfüred
Zákonyi F. u. 4.

2019. július 28.
A szálloda elhelyezkedése remek, de csak középkategóriás, érthetetlen a magasabb minősítés összehasonlítva más 4 *- os szállodák szolgáltatásaival. A szoba erkélyén a madárürüléket és a székekről a pókhálókat nem takarítják le, ruhaszárító nincs. A szoba kényelmes, a zuhanyfülke kicsi. A wellness...

2019. július 12.
Szuper elhelyezkedés,kedves segítőkész személyzet,bőséges reggeli választék,ízletes vacsora,szuper wellness részleg,egyszóval tökéletes

2019. június 30.
Minden evben 1x ellatogatunk Furedre,most a Silverinet valasztottuk. Gond volt a parkolassal,annak ellenere,hogy elore foglaltunk parkolot-nem volt.Majd a felajanlott,kozeli varosi parkoloban csak aproval lehet fizetni,hiaba volt papirpenzunk.Futkaroztunk jobbra-balra...vegul megis felszabadult...

Hotel Silverine Lake Resort, Balatonfüred kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi áreső (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, italkuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-27 - 2019-10-25
 - Legjobb ár félpanziós ellátással
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-09 - 2019-12-19
 - Őszi szünet és Halloween Lázár séffel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.000 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-12-19