Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

A Hotel Golden Lake Resort legnépszerűbb csomagjai

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2024.06.25-ig
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred vélemények

Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
Volt szerencsénk itt tölteni 2 éjszakát a párommal. A hotel berendezése minden várakozást felülmúlt. A személyzet rendkívül kedves és udvarias volt. A hotel közvetlenül a vízparton van és nagyon közel minden látnivalóhoz. Többnyire a wellness részleget használtuk, amely tartalmaz hideg és meleg vizes részeket.
Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
Ebben a 4 csillag superior hotelben exkluzív környezetben pihenhetünk, közvetlenül a Balaton partján, Füred központjában. Akár jó időt akár rossz időt fogunk ki (nekünk mindegyikből jutott) itt a kikapcsolódás garantált és csak úgy elrepül az idő (sajnos ilyenkor gyorsan telik).
Kiváló 2022. május 15.csoporttal járt itt
Nagyon jo helyen van a szálloda, gyönyörűen felújítva, a személyzet kedves, segítőkész. Wellnes nagyon kellemes, tiszta. Vacsora választék nekünk nagyon minimális volt, kicsit többet és különlegesebbet vártunk, kiszolgálás pótolta a hiányt. Reggeli választék teljesen jo, a szokásos kajak. Ajanlom mindenkinek a szállodát.
Kiváló 2022. április 26.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen lévő, kényelmes szálloda.
A szobánk a sétányra nézett, kis erkéllyel, de egyáltalán nem volt zajos. A wellnesst imádtam, kevesen voltak, kinti panorámás szaunával.
A vízparton nádassal, madárcsicsergéssel, békakuruttyolással.
Pincér szolgálta fel a reggelinket és a vacsoránkat is.
Mindkettőt étlapról kellett választani. Bőséges és finom volt az étel. Még visszatérünk.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - EgyébHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Egyéb
2020. november 2.gyerekekkel járt itt
Nem könnyen találtunk rá a belvárosi, különleges alakú épületre, ugyanis nincs jól jelezve! A folyosó egyik oldaláról a szobák a medencés kertre nyílnak (és a számok emelkedésével egyre közelebb a balatoni panorámához), a másik oldaliak viszont a belső sétányra, ami nyáron elég hangos lehet.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2020. június 25.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt Barátságos segítőkész személyzet! Az étel választék nem nagy de finom
Sajnos az időjárás nem fogadott kegyeibe, így a wellness tökéletes volt! A kinti szauna egyenesen pazar!
Köszönjük,
Talán csak a parkolás egy kicsit húzós, napi 4500 forint! De fő a biztonság
Ajánlom mindenkinek aki szeretné magát kipihenni és kényeztetni
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Medence/kertHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. június 18.családjával járt itt
A hangulatos Balaton-parti városban töltöttünk három napot ebben a szépen felújított, modern szállodában. Gyönyörű kilátás, príma elhelyezkedés, a kerti üvegfalú szauna fantasztikus. . . csupán egy-két zavaró momentum:a szobakártyánk nem nyitotta az ajtót( ezt gyorsan orvosolták), a vécékagyló alatt szívárgott a víz, jeleztük a recepción, remélem, a következő vendég már rendben találja.
2019. december 27.a párjával járt itt
Nekem zavaró volt, hogy a szellőzőrendszer ventilátorát a 108 -as szobában éjszakára nem lehetett leállítani és éjszaka is zúgó hangot adott, ezt a recepción jeleztem is de a műszaki személyzet dolgozója elmondta, hogy nem lehet leállítani. Az éttermi szolgáltatás kiváló.
Kiváló 2019. november 1.gyerekekkel járt itt
A wellness szolgáltatás nagyon rendben volt. Kicsit tartottunk attól, hogy az őszi szünet miatt zsúfoltság lesz a fürdőben, nem lesz lehetőség minden részleg kipróbálására, de nem így volt. Minden adott volt a pihenésre, relaxációra. A masszás szuper volt, a masszőr hölgy pedig nagyon kedves.
Átlagos 2019. július 28.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése remek, de csak középkategóriás, érthetetlen a magasabb minősítés összehasonlítva más 4 *- os szállodák szolgáltatásaival. A szoba erkélyén a madárürüléket és a székekről a pókhálókat nem takarítják le, ruhaszárító nincs. A szoba kényelmes, a zuhanyfülke kicsi.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi F. u. 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Mélygarázs, őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár