Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi F. u. 4.

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred a térképen

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred értékelése:

6. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
32. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred képei

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
Minden tökéletes volt Barátságos segítőkész személyzet! Az étel választék nem nagy de finom
Sajnos az időjárás nem fogadott kegyeibe, így a wellness tökéletes volt! A kinti szauna egyenesen pazar! Köszönjük,
Talán csak a parkolás egy kicsit húzós, napi 4500 forint! De fő a biztonság
Ajánlom mindenkinek aki szeretné magát kipihenni és kényeztetni

Rózsa TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hangulatos Balaton-parti városban töltöttünk három napot ebben a szépen felújított, modern szállodában. Gyönyörű kilátás, príma elhelyezkedés, a kerti üvegfalú szauna fantasztikus. . . csupán egy-két zavaró momentum:a szobakártyánk nem nyitotta az ajtót( ezt gyorsan orvosolták), a vécékagyló alatt szívárgott a víz, jeleztük a recepción, remélem, a következő vendég már rendben találja.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nekem zavaró volt, hogy a szellőzőrendszer ventilátorát a 108 -as szobában éjszakára nem lehetett leállítani és éjszaka is zúgó hangot adott, ezt a recepción jeleztem is de a műszaki személyzet dolgozója elmondta, hogy nem lehet leállítani. Az éttermi szolgáltatás kiváló.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
A wellness szolgáltatás nagyon rendben volt. Kicsit tartottunk attól, hogy az őszi szünet miatt zsúfoltság lesz a fürdőben, nem lesz lehetőség minden részleg kipróbálására, de nem így volt. Minden adott volt a pihenésre, relaxációra. A masszás szuper volt, a masszőr hölgy pedig nagyon kedves. A reggeli és a vacsora is választékos volt, finom és ízletes ételekkel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A szálloda elhelyezkedése remek, de csak középkategóriás, érthetetlen a magasabb minősítés összehasonlítva más 4 *- os szállodák szolgáltatásaival. A szoba erkélyén a madárürüléket és a székekről a pókhálókat nem takarítják le, ruhaszárító nincs. A szoba kényelmes, a zuhanyfülke kicsi.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ajándékba kaptuk a 3 nap 2 éjszakás wellness utalványt félpanziós ellátással. Nagyon elégedettek vagyunk a szuper szállodával. Nagyon központi elhelyezkedésű. A személyzet minden területen segítőkész/kedves volt. A reggeli is és a vacsora is változatos/bőséges/megfelelő volt. Igaz július volt de így is a wellness részleget vettük igénybe. Köszönjük.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Szuper elhelyezkedés,kedves segítőkész személyzet,bőséges reggeli választék,ízletes vacsora,szuper wellness részleg,egyszóval tökéletes

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden evben 1x ellatogatunk Furedre,most a Silverinet valasztottuk. Gond volt a parkolassal,annak ellenere,hogy elore foglaltunk parkolot-nem volt. Majd a felajanlott,kozeli varosi parkoloban csak aproval lehet fizetni,hiaba volt papirpenzunk. Futkaroztunk jobbra-balra. . . vegul megis felszabadult 1hely a hotel alatti parkoloban.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A vacsoránál kevés volt a választék, nem volt változatos a 3 nap alatt. És finomnak sem volt mondható. A reggelivel elégedettek voltunk. Az ágyak nekünk kényelmetlenek voltak. A wellness részleg rendben volt. Jó az elhelyezkedés, csak az ablakon át folyamatosan motorbőgés hallatszott, de ez nem a szálloda hibája.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Nagyon elégedett voltam a szállással, a személyzet segítőkész volt. Félpanziós ellátásunk volt, mely teljes mértékben megfelelt, az ételek nagyon finomak voltak, köszönjük.

Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 27.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.805 - 35.694,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.160 - 43.507,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.360,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.100 - 16.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.16-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.704 - 42.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.01.22-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, koktél akciókkal, ital kuponokkal, játszó szobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.02-ig

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

BalatonfüredX