Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi F. u. 4.

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred a térképen

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred értékelése:

11. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
32. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred képei

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Nekem zavaró volt, hogy a szellőzőrendszer ventilátorát a 108 -as szobában éjszakára nem lehetett leállítani és éjszaka is zúgó hangot adott, ezt a recepción jeleztem is de a műszaki személyzet dolgozója elmondta, hogy nem lehet leállítani. Az éttermi szolgáltatás kiváló.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
A wellness szolgáltatás nagyon rendben volt. Kicsit tartottunk attól, hogy az őszi szünet miatt zsúfoltság lesz a fürdőben, nem lesz lehetőség minden részleg kipróbálására, de nem így volt. Minden adott volt a pihenésre, relaxációra. A masszás szuper volt, a masszőr hölgy pedig nagyon kedves. A reggeli és a vacsora is választékos volt, finom és ízletes ételekkel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A szálloda elhelyezkedése remek, de csak középkategóriás, érthetetlen a magasabb minősítés összehasonlítva más 4 *- os szállodák szolgáltatásaival. A szoba erkélyén a madárürüléket és a székekről a pókhálókat nem takarítják le, ruhaszárító nincs. A szoba kényelmes, a zuhanyfülke kicsi.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ajándékba kaptuk a 3 nap 2 éjszakás wellness utalványt félpanziós ellátással. Nagyon elégedettek vagyunk a szuper szállodával. Nagyon központi elhelyezkedésű. A személyzet minden területen segítőkész/kedves volt. A reggeli is és a vacsora is változatos/bőséges/megfelelő volt. Igaz július volt de így is a wellness részleget vettük igénybe. Köszönjük.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Szuper elhelyezkedés,kedves segítőkész személyzet,bőséges reggeli választék,ízletes vacsora,szuper wellness részleg,egyszóval tökéletes

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden evben 1x ellatogatunk Furedre,most a Silverinet valasztottuk. Gond volt a parkolassal,annak ellenere,hogy elore foglaltunk parkolot-nem volt. Majd a felajanlott,kozeli varosi parkoloban csak aproval lehet fizetni,hiaba volt papirpenzunk. Futkaroztunk jobbra-balra. . . vegul megis felszabadult 1hely a hotel alatti parkoloban.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A vacsoránál kevés volt a választék, nem volt változatos a 3 nap alatt. És finomnak sem volt mondható. A reggelivel elégedettek voltunk. Az ágyak nekünk kényelmetlenek voltak. A wellness részleg rendben volt. Jó az elhelyezkedés, csak az ablakon át folyamatosan motorbőgés hallatszott, de ez nem a szálloda hibája.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Nagyon elégedett voltam a szállással, a személyzet segítőkész volt. Félpanziós ellátásunk volt, mely teljes mértékben megfelelt, az ételek nagyon finomak voltak, köszönjük.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
Egy speciális (abszolút last minute és meglehetősen olcsó) ajánlat kapcsán hirtelen elhatározásból jöttünk a Hotel Silverine szállodába egy hétvégére. Mit is tehet az ember Füreden szeptember végén? Hát sétál, cukrászdázik és eszik. Mondhatom, hogy mindhárom sikerült. A konyha továbbra is kiváló - semmi rosszat nem mondhatunk róla.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Mikor kiválasztottuk a Hotelt,már volt itt tapasztalatunk, így nem nyúltunk mellé. Teljesen jó arányban kaptuk meg az ajánlatot, mert a kiválasztott étkezés, szolgáltatás, kényelmi szint pontosan egyenlő arányban volt. Régóta nem pihentem ilyen jót, csendes, remek helyen van és pont elegendő minden amit nyújtanak.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, zenés programmal, Lázár Chef élményvacsorájával, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti wellness-szel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.303,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés időutazással, reformkori sétával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.150 - 14.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.093 - 24.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.01-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 21.259,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.22-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.540 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 35.460,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csokoládé és pezsgőbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, szaunafelöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, italkuponnal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.01-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

BalatonfüredX