Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi F. u. 4.

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred a térképen

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred értékelése:

16. helyezett a 104 balatonfüredi szállás közül
72. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred képei

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred

Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A szálloda elhelyezkedése remek, de csak középkategóriás, érthetetlen a magasabb minősítés összehasonlítva más 4 *- os szállodák szolgáltatásaival. A szoba erkélyén a madárürüléket és a székekről a pókhálókat nem takarítják le, ruhaszárító nincs. A szoba kényelmes, a zuhanyfülke kicsi.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ajándékba kaptuk a 3 nap 2 éjszakás wellness utalványt félpanziós ellátással. Nagyon elégedettek vagyunk a szuper szállodával. Nagyon központi elhelyezkedésű. A személyzet minden területen segítőkész/kedves volt. A reggeli is és a vacsora is változatos/bőséges/megfelelő volt. Igaz július volt de így is a wellness részleget vettük igénybe. Köszönjük.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Szuper elhelyezkedés,kedves segítőkész személyzet,bőséges reggeli választék,ízletes vacsora,szuper wellness részleg,egyszóval tökéletes

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden evben 1x ellatogatunk Furedre,most a Silverinet valasztottuk. Gond volt a parkolassal,annak ellenere,hogy elore foglaltunk parkolot-nem volt. Majd a felajanlott,kozeli varosi parkoloban csak aproval lehet fizetni,hiaba volt papirpenzunk. Futkaroztunk jobbra-balra. . . vegul megis felszabadult 1hely a hotel alatti parkoloban.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A vacsoránál kevés volt a választék, nem volt változatos a 3 nap alatt. És finomnak sem volt mondható. A reggelivel elégedettek voltunk. Az ágyak nekünk kényelmetlenek voltak. A wellness részleg rendben volt. Jó az elhelyezkedés, csak az ablakon át folyamatosan motorbőgés hallatszott, de ez nem a szálloda hibája.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Nagyon elégedett voltam a szállással, a személyzet segítőkész volt. Félpanziós ellátásunk volt, mely teljes mértékben megfelelt, az ételek nagyon finomak voltak, köszönjük.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
Egy speciális (abszolút last minute és meglehetősen olcsó) ajánlat kapcsán hirtelen elhatározásból jöttünk a Hotel Silverine szállodába egy hétvégére. Mit is tehet az ember Füreden szeptember végén? Hát sétál, cukrászdázik és eszik. Mondhatom, hogy mindhárom sikerült. A konyha továbbra is kiváló - semmi rosszat nem mondhatunk róla.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Mikor kiválasztottuk a Hotelt,már volt itt tapasztalatunk, így nem nyúltunk mellé. Teljesen jó arányban kaptuk meg az ajánlatot, mert a kiválasztott étkezés, szolgáltatás, kényelmi szint pontosan egyenlő arányban volt. Régóta nem pihentem ilyen jót, csendes, remek helyen van és pont elegendő minden amit nyújtanak.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
A hotel minden szempontból kiváló. A személyzet udvarias és kedves, nagyrészt fiatalokból áll. A wellness nagyon kellemes kikapcsolódást nyújt. Reggelinél bőséges a választék. A szoba tiszta és kényelmes, csodás kilátással. Az egyetlen kellemetlenséget az okozta, hogy a takarítók már korán reggeltől végezték a munkájukat.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Kifogástalan személyzet,nagyon segítőkészek voltak,bármi problémánk /kérdésünk /kérésünk volt.
Wellness részleget kicsit kibővíteném.
Szilveszteri program nagyon tetszett.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, italkuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 16.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.100 - 33.632,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)