Állva védenek

Halász és a Révész Védőszobra BalatonfüredHalász és a Révész Védőszobra Balatonfüred a térképen

Kihagyhatatlan 2022. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. április 25.
Azt nem tudom, mitől lett ez "védőszobor", de Pásztor János 1937-ben készítette el a párt tudomásom szerint és négy év múlva ki is állították ide a Balaton partájára. Hozzátartozik a bennünk élő képhez, amit Füredről őrzünk. Nagyon népszerű szobrok, elég nehéz olyan képet csinálni szezonban, amikor ne nyüzsögne, szelfizne ott valaki. Ilyenkor van, hogy megkérdezem, hogy mindenképpen rajta szeretne lenni azon a képen, amit itt most csinálok? Na jó, de az én hibám, jöjjek inkább hideg időben hétköznap, akkor biztos nincsenek olyan sokan. A halász és a révész két kultikus figurája a környéknek és a tónak, ráadásul elég jól sikerült szobrok, reméljük sokáig állnak még itt.
Halász és a Révész Védőszobra Balatonfüred - Külső képHalász és a Révész Védőszobra Balatonfüred - Külső képHalász és a Révész Védőszobra Balatonfüred - Külső kép
Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig