4,4

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Rabindranath Tagore szobra Balatonfüred vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2022. július 22.a párjával járt itt
Hiányzott innen, hogy a Balatonfüred egyik legismerteb és legszebb helyén, a parti Tagore sétányon lévő szobrok szinte már mind méltatva lettek, de maga a névadó meg még nem. Az egyik legelső ilyen, távolkeleti név volt, amit gyerekkoromban megtanultam, és ez éppen Balatonfürednek volt köszönhető, nem az irodalmi ismereteimnek.
Rabindranath Tagore szobra Balatonfüred - Külső képRabindranath Tagore szobra Balatonfüred - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.