Jó pályák, mégis rossz élmények

BalatoniBob Szabadidőpark Balatonf?zf?BalatoniBob Szabadidőpark Balatonf?zf? a térképen

Érdekes 2016. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. január 25.
A fűzfői bobot meg szoktuk látogatni, ha nincs 30 fokos meleg és a szabad levegőn szeretnénk mókázni.
Tavaly is így tettünk, de megállapítottam, hogy sajnos a vendégek nagyja nem tud kulturáltan, odafigyelve időt tölteni, aminek csak egy részéről tehet a hely.
Két pályája van, így a tömeg nagyjából kétfelé oszlik, de a jegypénztárnál és a fotóbódénál általában hatalmas a sor, türelem szükséges :)
A sorban állás a bobhoz sem rövid, és itt jön ki a hely egyik hiányossága. Rengeteg a gyerek, a pályák kifutója pedig ott van, ahol a sor kígyózik, viszont nincs elszeparálva, így a kicsik folyton bemásznak a fa kapaszkodó alatt a sorakozó bobok közé, tornászkodnak rajta, a szülők pedig végighisztizik a 10 perces sorbaállást a gyerekeikkel együtt.
Emellett mi kisebb sérülésekkel is távoztunk. A pályán megállni tilos csúszás közben, egy anyuka előttünk (mindig hatalmas időt hagyunk az indulásnál a zöld lámpa felvillanása után) mégis állt a pályán egy gyors szakaszon a kisfiával. Nem számítottunk rá, hogy valaki ott fog állni, így mi még megálltunk ütközés nélkül, de a mögöttünk jövők nagyot csattantak belénk. Én a számat haraptam el, páromnak a gerincén lett egy lila pukli.
Ez az utolsó előtti csúszásunk volt, dühösen lejöttünk az utolsó alkalommal még és el is jöttünk gyorsan.
Az éttermében korábban ebédeltem, de mirelit, és üzemi ételeket adnak borsos áron, kihasználva, hogy más étkezési lehetőség nincs, így mi mindig máshol eszünk hazafelé menet.
Sajnos a szórakozási kultúrát nem tudjuk befolyásolni, pechesek voltunk. De maga a bob nagyon jó és karbantartott, így megéri kipróbálni.

BalatoniBob Szabadidőpark további értékelései

2017.01.10
Már messzziről látható a bob felirat, így mindig ki akartuk próbálni. Egy borús napot választottunk, amikor nem volt kedvünk strandolni. Nyilván rajtunk kívül még sokan így döntöttek, mert rengetegen voltak, de viszonylag kibírható időn belül megvásároltuk a jegyeket. Nem érdemes csak egy jegyet...
2016.11.07gyerekekkel
Nagy élményekkel távoztunk a Balatoni bob (Balatonfűzfő) kipróbálása után. Szinte senki nem vásárolt a bobpálya által készített célfotókból, mert azok meglehetősen borsosak voltak. A másik dolog, amire rosszat írnék, az a gasztronómia. Ez meglehetősen szegényes - pedig nagyon sok a vendég. Főleg...
Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Balatoni nyár
Balatoni nyár