Kék Öböl Panzió Balatonfűzfő

Kék Öböl Panzió Balatonfűzfő
Kék Öböl Panzió BalatonfűzfőKék Öböl Panzió Balatonfűzfő
Kék Öböl Panzió BalatonfűzfőKék Öböl Panzió Balatonfűzfő

Kék Öböl Panzió Balatonfűzfő bemutatkozása

Panziónk Balatonfűzfőn, a Balaton északi csúcsán, kellemes környezetben található. Gyermekes családok számára és idősebbeknek is ideális pihenőhely az év minden szakában. A település adottságainál fogva programot kínál mind a pihenni vágyó felnőttek, mind a gyermekek számára.

Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Balatoni nyár
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kék Öböl Panzió Balatonfűzfő vélemények

Kiváló 2016. november 11.a párjával járt itt
Nagyon szép és igényes a szoba, modern bútorokkal, sík képcsöves TV-vel, szép a fürdőszoba is, nekünk nagyon tetszett a sarokkád.
A személyzet kedves, segítőkész, a reggeli is nagyon finom és az étterem minden tekintetben szuper, üveg falai vannak és a főztjük is kiváló.
A part sincs nagyon messze, a strand egy pár perces sétával elérhető. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Az idei családi nyaralást töltöttük a panzió 4 fős családi lakosztályában, ami méltán megérdemli a lakosztály elnevezést. Istenemre, élőben még szebbek a szobák, mint a képen! :) Ragyogó tisztaság fogadott minket mindenhol, patyolattiszta ágynemű, kényelmes ágyak, kitűnő ízléssel berendezett szoba, szép bútorok.
Kék Öböl Panzió Balatonfűzfő - SzobákKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - SzobákKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - SzobákKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - SzobákKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - VendéglátásKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - Szórakozás/SportKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - KörnyékKék Öböl Panzió Balatonfűzfő - Külső kép
Kiváló 2013. június 9. járt itt
Mi minden nyáron eljövünk. Egyszer véletlenül foglaltunk itt szobát, de azóta tudatosan járunk vissza. A szállás tiszta, kényelmes,kúltúrált, a személyzet udvarias, segítőkész. Az étterem pedig egyszerűen kiváló, csak ajánlani tudom mindenkinek. Közlekedési szempontból nagyon jó az elhelyezkedése akár autóval, akár vasúttal érkezik a vendég.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Mi már kétszer voltunk itt és főleg ár érték arányban a legmegfelelőbb. Sok szállodával vetekedhet a belső kinézete. Gyönyörű bútorok, elegáns szép környezet. A svéd asztalos reggeli valami isteni finom volt. A Balaton strand gyalog kissé messze van, de ez nem feltétlen jelent rosszat. A személyzet kedves, családias hangulat uralkodik.