8313 Balatongyörök, Szépkilátó hrsz 1070

Wellness csomagok Balatongyörök városában

Castrum Üdülőfalu Balatongyörök vélemények

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
tehát a horgászat nem jött össze. a kuponos cég második nap arról értesitett hogy nem kapták meg a befizetésünket. A belépésünkkor erről szó sem volt. Most pedig hogy 6 hete már eljöttünk kaptunk egy tértivevényes levelet,hogy elhoztuk a kávéfőzőjüket. Hát nem hoztuk el,és a szállást is kifizettük. Az hogy a meghirdetett szolgáltatás beszélő viszonyban sincs a tényleges solgáltatással.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A főszezon előtt töltöttünk itt 5 éjszakát, kuponos foglalással. A családnak nagyon tetszett! Az apartman tiszta, hangulatát meghatározta a fából készült mennyezet, a fabútorok. A teraszon fehér műanyag asztal, igaz csak két székkel. A konyharész alapfelszereltségű, 4 személyre elegendő étkészlettel. Mi asztalterítőt is vittünk, ajánlom másnak is.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Senkinek nem ajánlom ezt a helyet,mert sajnos nem azt kaptunk mi se amit hirdetik. Mi is kupont vásároltunk egyik oldalon,de 5 éjszaka helyet csak 3 éjszakát voltunk. Szállás koszos,óriás pókok mindenhol,büdös paplanok,strand szintén koszos nem gyerekeknek való,víz a medencében koszos és nagyon hideg,és a játszótér borzalmas,ez inkább horgászoknak ajánlanám.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 4.
Mi is kuponos akcióval voltunk,de számunkra is nagy csalódás volt! Nem azt kaptuk amit a leírásban megígértek! Az apartman kulcsát nem találták amikor odaértünk,nem tudtuk elfoglalni a szállást az ígért időpontban. A személyzet felkészületlen,és nem túl vendégbarát,kivéve a part melletti csónakház személyzete,mert ők kedvesek voltak. Az apartman átlagon aluli.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Aki pihenni szeretne,annak tökéletes,az időjárástól függetlenül.A parton bár kevés a hely, lehetséges kellemes időt tölteni. A házirendet ha mindenki betartja,az éjszaka sem lesz gond. Az apartmanok kényelmesek, felszereltek. A személyzet nagyon segítőkész. A központ messze van,sokat kell sétálni, jó esti program. Viszont a fagyizó miatt megéri.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. jul2-7-ig tartozkodtunk az üdülőfaluban,két apartmanban laktunk ott kuponos akcio keretében. A hirdetéshez képest elég sok negativ élmény ért minket. Két kisgyerekkel voltunk,az igért játszótér kritikán aluli állapotban van,gyakorlatilag használhatatlan,a strand ugyszintén egy náddal benött szörnyüség.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igen vegyes érzelmekkel jöttünk el. A hely szép, sátorozásra kiváló. Mi két kisgyermekkel voltunk ott nyáron. Az apartmanok egyikében laktunk. Mi kuponos akció keretében nyaraltunk ott. Az akciós ár megfelelt a kapott minőséghez, viszont az aktuális (normál) ár irreálisan magas a színvonalhoz képest. A szoba tisztaságával nem volt gond.

Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Ács Apartman
Érvényes: 2020.11.16-ig
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.552 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2-3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, forralt borozással, szauna programokkal, élőzenés estekkel, gyermekprogramokkal és játszószoba használattal
2019.12.27. - 2019.12.29.

Szállodák Balatongyörök környékén