Karát Panzió Balatongyörök

8313 Balatongyörök, Üsth Gyula u. 69.

Karát Panzió  Balatongyörök a térképen

Karát Panzió Balatongyörök értékelése:

7. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
214. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Karát Panzió Balatongyörök vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Egy hete a Balatongyöröki Karát Panzióban töltöttük a hosszú hétvégét. Érkezésünkkor udvariasan fogadtak, a recepción a Hölgy nagyon kedves volt, amit a Tulajdonosról is elmondhatok. Mindig volt egy jó szavuk, amikor elmentünk a recepciónál, érdeklődtek, hogy érezzük magunknak a Panzióban. A szoba kiváló, a fürdőszoba elég nagy volt.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 2.
1 hetes nyaralásunkat töltöttük a panzóban, melyet mindenkinek ajánlunk! A szoba nem túl nagy, de mi 4-es voltunk egy kanapés pótágyas szobában, így igen kedvező volt az ára is! A tulajdonos és a személyzet nagyon barátságos, mindenben segítőkész, mi a saját biciglinket is vittük, 4db-ot és annak a biztonságos tárolását is megoldották, külön köszönet érte!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16.
Másodjára szálltunk meg a panzióban és ismét nem csalódtunk. Nekünk megfelelt a szoba,a személyzet kedves,barátságos,a környezet tiszta,a kilátás romantikus. Talán a klíma amit hiányoltunk.Az ágy kicsit puha,de ki mit szeret...Egy egyszerű szállás,a célnak tökéletesen megfelelt.Ajánlom én is a panziót. :)

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Csendes, a Balatonhoz közel fekvő panzió, amely alkalmas az aktív pihenésre is. Házaspároknak, és gyerekekkel érkezőknek ajánlom. Egy hátránya van: amennyiben teljes, vagy félpanziós ellátást kérünk, akkor az étkezés egy közeli vendéglőben van, nem a panzióban. A panzióban csak reggelit szolgálnak fel. Az alkalmazottak kedvesek, rugalmasak.

Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975 - 24.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.02-ig
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.19-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig

Szállodák Balatongyörökön és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

BalatongyörökX