Star Villa Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Felsőcsetényköz 6.

Star Villa Balatongyörök a térképen

Star Villa Balatongyörök értékelése:

5. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
208. helyezett Balatonon - 1116 szállás közül
Így is ismerheted: Carmen Hotel

Star Villa Balatongyörök bemutatkozása

A Star Villa gyönyörű környezetben fekszik Balatongyörök lankás oldalán, a Balaton partjától pár száz méterre, a Szépkilátó szomszédságában. Biciklis- és bababarát szálláshely, mely saját wellness-részleggel (beltéri medence, szauna, jakuzzi) és tágas kerttel rendelkezik.

Star Villa Balatongyörök képei

Star Villa Balatongyörök vélemények

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kisbabával utaztunk le a Balatongyöröki Star villába. A nagyon sok rossz kritika ellenére csak pozitívumok értek minket. Megtudtuk, hogy üzemeltető váltás volt, így az interneten megjelenő sok negatív kritika az előző üzemeltetőnek szól. Nagyon kedves, udvarias személyzet fogadott. A szoba tiszta volt, a kilátás gyönyörű. Mindenben segítettek.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 14.
Ezt a szállodát csak az elhelyezkedése miatt tudom csak ajánlani mivel egyrészről úgy volt hogy reggeli és vacsora benne van az árba be is fizettem az előleget de ételt nem kaptam mivel visszavonta a Köjál az engedélyt, kutyával mentem de őt nem nagyon látták szívesen pedig úgy volt meghirdetve hogy kutyabarát szálloda!

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 11.
Pozitiv vélemények alapján választottuk a szálláshelyet. De az érkezéskor a tulajdonos takaritotta ki a szobánkat takaritónö hiányában. A félpanzió is eluszott mert az ántsz bezáratta a konyhát. 6éves korig ingyenes de a potágy már nem. Egy kertész sem ártott volna a területnek. A jacuzzi vize büdös és vegyszerben hiányos és az utolsó nap már 6 fokkal hidegebb.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kínálatukban a Szilveszter esti program tetszett meg, ezért családommal (4 felnőtt) időben megrendeltük a szállást. Már az előzetes e-mail váltások alapján meglepett, hogy a recepciós, illetve a szálloda vezetője, V. István milyen készséges. Minden kérésünkre azonnal válaszoltak, segítettek. Megérkezésünk után tovább értek bennünket a kellemes meglepetések.

Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Tea Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
2020.11.15. - 2019.11.15.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
2-3 éjszaka 18.466,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.

Szállodák Balatongyörök környékén