Villa Astoria Balatongyörök

8313 Balatongyörök, Mogyorós u. 26.

Villa Astoria Balatongyörök a térképen

Villa Astoria Balatongyörök értékelése:

2. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
64. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Villa Astoria Balatongyörök vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Igazi családias panzió. Nagyon kedves kiszolgálásban és igazi kényelemben volt részünk. Maximálisan alkalmazkodtak az igényeinkhez és az érkezési időpontunkhoz. A finom reggelivel is meg voltunk elégedve, a kedvünket keresték. Egy esti társasági beszélgetéshez van egy elegáns szalon is. Csak ajánlani tudom.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves figyelmes vendéglátó. Augusztus utolsó szép napjaira kerestünk szállást. Mindenhol teltház volt a Balaton északi partján míg végre megtaláltuk a Villa Astoriát. A berendezés stilusos ugyanakkor egyben modern is. Maximális tisztaság,finom illatos ágynemű, tágas apartmann,légkondicionálás várt minket.

Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal
2020.02.16. - 2020.04.09.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.12-ig

Szállodák Balatongyörökön és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

BalatongyörökX