DEndre: Abszolút csúcshely, egyszerűen páratlan - Szó Ami Szó Balatonkenese

Szó Ami Szó Balatonkenese értékelése
1. helyezett a 12 balatonkenesei étterem közül

Abszolút csúcshely, egyszerűen páratlan

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Ritka eset, hogy az ember, egy sajtóhír alapján biztosra mehet. De ha arról értesülünk, hogy nyílt a Balaton északi partján egy hely, melyet egy tehetséges és sikeres, több országtortát jegyző fiatal cukrász, a testvére, aki a pék műfaj egyik bajnoka valamint a legjobb magyar séfek egyike, Cettner Attila jegyez, nos, ebben az esetben kétségünk nem lehet, hogy ott marandó élmény leülni.
Nem is csalódtunk.
A beltér kialakítása méltó a gasztro-vonal magas színvonalához, a háttérzenét is kitűnően választották meg, a kiszolgálás kifogástalan, az árak pedig értékarányosak.
A választék impozáns, legyen szó a pultban sorakozó dizájnos süteményekről, melyek jellemzően a hagyomány és evolúció érték-kettősének jegyében születtek, a kitűnő hidegkonyhai termékekről, vagy a péksüteményekről. A hangulatos kerthelységben fagyipult is van. Az italfront sem gyenge.
Megkóstoltam a címére méltó bajnok-Croissant-t, vettem egy rozskenyeret, ami otthon hamar elfogyott, valamint egy kacsamájjal készült sütit, amihez bagettet kaptam. Kiváló volt ez is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

8174 Balatonkenese
Fő u. 25.

2019. július 22.
A Szó testvérek a korábbi sikereken felbuzdulva Balatonkenesén is belevágott. Sikerrel. Itt minden igaz, amit a média róluk írt. Az eladótérben számtalan oklevél dícséri a tudásukat. Kiváló fagylalt, nagyon finom kávé. Francia vajjal - méghozzá meglehetősen sokkal - készül az ország legjobb...