Herbi Panzió Balatonkenese

a 22 balatonkenesei szállás közül
Panzió minősítés alatt
Herbi Panzió Balatonkenese

Herbi Panzió Balatonkenese bemutatkozása

Panziónk a Balaton keleti kapujában, Balatonkenesén található. A panzióban 9 db kétágyas és 2 db négyágyas szoba van.
A kertben szabadtéri medence és gyermekek részére játszótér nyújt kellemes kikapcsolodást. A panzió 250 m-re helyezkedik el a Balatontól, a főút mellett. A tömegközlekedési eszközök egy pillanat alatt elérhetőek.

5Szolgáltatás
Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
05.01-11.01.
Parti Sétány Vendégház Balatonkenese
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Herbi Panzió Balatonkenese vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2014. július 22.családjával járt itt
Családommal voltunk itt pár napot és jól éreztük magunkat, mivel kellemes fogadtatásban volt részünk, valamint rendkívül tiszta, takaros kis szobában voltunk elszállásolva. A szobában tv, ventillátor, hűtő is van. A szállást elsősorban kisgyermekes családoknak ajánlanám, mert látszik a használati tárgyakon, a kert elrendezésén, a hall kialakításán is az erre való törekvés.
Herbi Panzió Balatonkenese - Medence/kert
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk egy csodás hétvégét a helyen. A panzió a Balaton partján van, kb. 10 perc sétára a parttól, a strandtól. Igaz, még nem fürdőszezonban mentünk, de nagyon szép hétvégét töltöttünk lent. A személyzet nagyon kedves, a helyszín gyönyörű. A panzió nagy kerttel rendelkezik, az egyik fele parkoló, ahol elfér kb 4.