Murphyyy
Országjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Murphyyy adatlapja

Sziasztok! Szeretünk utazni és új helyeket kipróbálni a párommal, a tapasztalatainkat meg szívesen megosztjuk Veletek! :)
Belföldön a saját kis Volkswagen Polommal járjuk az utakat :) Vannak kedvenc helyeink ahova vissza-vissza térünk, de szeretünk kipróbálni új szálláshelyeket és éttermeket is.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2013.05.14
Utoljára itt2019.08.27

Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk egy csodás hétvégét a helyen. A panzió a Balaton partján van, kb. 10 perc sétára a parttól, a strandtól. Igaz, még nem fürdőszezonban mentünk, de nagyon szép hétvégét töltöttünk lent. A személyzet nagyon kedves, a helyszín gyönyörű. A panzió nagy kerttel rendelkezik, az egyik fele parkoló, ahol elfér kb 4.
Gyenge 2017. június 1.a párjával járt itt
Szeretném megosztani negatív véleményemet. Vásároltam maiutazás-on egy lehetőséget még tavaly év végén, amit januárban használtunk fel: 3 nap/2 éj 2 fő részére Balatonra néző apartmanban félpanziós ellátással. Karácsonyi ajándéknak szántam, így izgatottan vártuk a napot.
Felhasználó fényképei:
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle -
2013. május 14.barátokkal járt itt
Többször ebédeltem már a helyen. Közelebb van egy étteremhez, mint egy gyorsétteremhez, viszont nagyon nagy a nyüzsgés, és szerintem elég hangzavar is van, közel vannak egymáshoz az asztalok, éppen ezért elég sokan elférnek. Az étterem egyébként modern, a felszolgálók igyekeznek gyorsan és kedvesen jönni-menni.