Totti111: Telekomosnak lenni jó ! - Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

Telekomosnak lenni jó !

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha rövid és tömör szeretnék lenni, egy fenomenális hely volt. Kezdjük először is Magyar ember számára a legfontosabbal, a hasával vagyis a konyhával. Az ételek finomak voltak, bőséges választék, mind a levesek, sütemények terén, különlegességek is előfordultak, de a sima rántott szelet is megtalálható volt. A pincérek kedvesek voltak. A szobák tiszták, rendezettek, és modernek. Az ágy megoldása külön tetszett, kereke volt az ágynak, hogy akár pikk - pakk francia ágyat lehessen belőle varázsolni. A wellness részleg is hibátlan, a rengeteg szauna, és mindegyikhez leírás a kezdőknek, hogy hogyan használják. A tiszta medencék, és a tetőtéren lévő külső jacquzzi amiben elkényelmesedve ülve még a gyönyörű tájat a Balatont is csodálhatjuk.
A sok jó mellett, egy két elviselhető problémába is ütköztem azért. A wellness részlegen 1 jacquzzi működött épp, a másik karbantartás alatt volt, ami így picit vesztett az élményből, hiszen a kültéri így mindig fullosan tele volt. Áprilisi hónapban voltunk, nem volt még szezon, vonattal utaztunk és szerettünk volna egy taxi-t kérni, hogy vigyen ki minket a csomagokkal az állomásra. A recepciós hölgy közölte, hogy sajnos nincs taxi a városban. Viszont roppant kedvesen, próbálta felajánlani, hogy az egyik kocsijuk szívesen kivinne minket, de sajnos, pont az sincs bent. Így nem maradt más választás, mint wellness után, kipihenve a nagy bőröndökkel még egy jó félórás sétát tegyünk az állomásig.
Mind ezek ellenére, kipihenten és élményekkel tértünk haza az a helyről.

Ár / érték arány: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Totti111 felhasználót?    Igen

8174 Balatonkenese
Parti sétány 51.

2019. április 21.
A szoba rendben volt. A hotel szépen kialakított, rendezett. El lehet kellemesen tölteni az időt, mi tavasszal voltunk nyáron szuper lehet. Mikor ott jártunk nem működött a beltéri jakuzzi, de ez sehol nem volt jelezve. Az ételek számunkra íztelenek voltak, ezt csak tetézte, hogy a pincér az...