Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

8174 Balatonkenese, Parti sétány 51.

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese a térképen

Szállások Balatonkenese városában
Wellness csomagok Balatonkenese városában

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 4.
4 éjszakát töltöttünk itt a párommal. Számunkra tökéletes Hotel, minden felszereltséggel, ami a vendég kényelmét szolgálja. Csodálatos part, szerencsére az idő kegyes volt, engedte, hogy fürdeni tudjunk. Balaton itt kicsit iszapos, (bár én nem szenvedtem tőle), de távozásunk előtt pont megérkezett a tisztító hajó, így az utánunk jövők már tökéletesen élvezhetik a vizet.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A szoba rendben volt. A hotel szépen kialakított, rendezett. El lehet kellemesen tölteni az időt, mi tavasszal voltunk nyáron szuper lehet. Mikor ott jártunk nem működött a beltéri jakuzzi, de ez sehol nem volt jelezve. Az ételek számunkra íztelenek voltak, ezt csak tetézte, hogy a pincér az asztalnál állva várta meg amíg megeszem az ételt.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Több éve visszatérő vendégek vagyunk tavasszal. Meg vagyunk elégedve mindennel!Minden évben örömünkre szolgàl,hogy egyre több visszatérő vendéggel talàlkozunk!Ez is köszönhetö a csalàdbaràt helynek!

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A konferencia központ épülete tágas, modern felszereltségű, minden kívánalomnak eleet tesz, akár nagy létszámú tréning vagy konferencia kiszolgálására is. A munkatársak készségesek, szolgáltatásközpontúak voltak ottlétünk alatt. Külön épületekben van a szállás, a konferencia részleg és a központi étterem.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit korábban érkeztünk, mint ahogy lehetett volna elfoglalni a szobát, de nem volt semmi gond, készen volt a szállás. Felmentünk, lepakoltunk, majd ámultunk. Visszamentem a recepcióra, hogy lehet ez valami tévedés, de nem az volt. Két ágyas szoba helyett egy komplett apartman várt. Csoda szép hotel, csoda szép környezetben.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha rövid és tömör szeretnék lenni, egy fenomenális hely volt. Kezdjük először is Magyar ember számára a legfontosabbal, a hasával vagyis a konyhával. Az ételek finomak voltak, bőséges választék, mind a levesek, sütemények terén, különlegességek is előfordultak, de a sima rántott szelet is megtalálható volt. A pincérek kedvesek voltak.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12.
Több éve rendszeresen visszatérő vendégek vagyunk a hotelbe,melyről csak jó véleményt tudok mondani! Kifogástalan a szállás,ellátás,személyzet! Bőséges félpanzió. Változatos ételek. Kiváló Welnes részleg! Személyzet kedves udvarias,beleértve a takarító személyzetetis! A medence víze mindenki számára megfelelő hőmérsékletű! A szaunák tszták,rendezettek!

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
A wellness rész gyönyörű, újszerű, tiszta. A vízparti környezet, parkosítás szintén. Aki először érkezik, meglepődik, mit rejt az eldugott hely. Az ételek finomak és választékosak. A szeptemberi időjárás megengedte, hogy a Balatonba is bemerészkedjünk még. A meder tisztasága (iszap, hínár) hagy egy pici kivánnivalót maga után.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
A hely csodálatos a belső wellness rész kifogástalan és sok élmény elemet tartalmaz. Az ételek finomak és a személyzet figyelmes. Ami furcsa vagy érdekes volt számomra, hogy ötvözik a „retró” és a modern dolgokat. Vannak részei a szállónak ahol egy valós idejű időutazást kap az ember egy másik részen pedig a „full” modernnel találkozik a vendég.

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 11.
Voltam párszor vendége a szállodának, és mindég teljesen meg voltam elégedve mindennel. A szobák tiszták, kényelmesek, az étteremben bőséges, finom ételek. Svédasztalos reggeli. :)
Az elhelyezkedése kiváló. Szinte az épület mellet, mát ott a Balaton. :) Nagyon jó a wellness részleg, és a személyzet udvarias, és segítőkész. :)

Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.25.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, borkóstolással, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.11.25.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.275 - 35.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.

Szállodák Balatonkenese környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

BalatonkeneseX