Balatoni_Bea: Remek tréning helyszín - Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

Remek tréning helyszín

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A konferencia központ épülete tágas, modern felszereltségű, minden kívánalomnak eleet tesz, akár nagy létszámú tréning vagy konferencia kiszolgálására is. A munkatársak készségesek, szolgáltatásközpontúak voltak ottlétünk alatt. Külön épületekben van a szállás, a konferencia részleg és a központi étterem. A szállodához tartozó park és strand közvetlenül a Balatonra nyílik, nagyon jó lehetőség a kikapcsolódásra. Az étkezést büfé jelleggel oldottuk meg a csoporttal, és kitűnő választék volt, a grill ételeket pedig kiválasztás után a szemünk előtt készítették. Az általunk elfoglalt kétágyas szobák is kellemes pihenést biztosítottak. Mindenkinek ajánlom.

Szeretnéd követni Balatoni_Bea felhasználót?    Igen

8174 Balatonkenese
Parti sétány 51.

2019. április 21.
A szoba rendben volt. A hotel szépen kialakított, rendezett. El lehet kellemesen tölteni az időt, mi tavasszal voltunk nyáron szuper lehet. Mikor ott jártunk nem működött a beltéri jakuzzi, de ez sehol nem volt jelezve. Az ételek számunkra íztelenek voltak, ezt csak tetézte, hogy a pincér az...