Családi Lovas Panzió Balatonkeresztúr

Családi Lovas Panzió Balatonkeresztúr
Családi Lovas Panzió BalatonkeresztúrCsaládi Lovas Panzió Balatonkeresztúr
Családi Lovas Panzió BalatonkeresztúrCsaládi Lovas Panzió Balatonkeresztúr

Családi Lovas Panzió Balatonkeresztúr bemutatkozása

Panziónk Balatonkeresztúron, a 7-es úttól 200 méterre csendes, nyugodt környezetben található. Összesen 10 fürdőszobás és 1 fürdőszoba nélküli, 2,3,4 és 5 ágyas szobával várja vendégeit. Összesen 31 fő elszállásolására van lehetőségünk, melyet gyerekágyak betételével tudunk emelni.

1Szolgáltatás
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Családi Lovas Panzió Balatonkeresztúr vélemények

Szörnyű 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
A leírással ellentétben én se szaunát, se infraszaunát nem találtam, sőt a tulaj nem is ajánlotta fel, hogy ilyen lenne és használhatnánk. A szálloda nehezen található meg, igazándiból a repülőtér után lévő kemping után van, egy növényekkel körbezárt területen.
Szörnyű 2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Telefonon foglaltuk a helyet. 5 órát autóztunk a szálláshoz, amikor felhívtuk őket, mert eltévedtünk, és közölték, hogy elrontották a foglalást és nem tudnak szállást adni. Egyetlen egy szabadnapunk volt, ami ennek köszönhetően tönkrement és szálláskereséssel telt. Minden előre meg volt beszélve, még a telefonszámunk is meg volt adva, hogy gond esetén hívjanak.