stupek
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 88 városban járt márFelfedező - 67 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 385 feltöltött kép
Fotói
385 fotó

stupek adatlapja

197Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Nagyétkű  •  Wellness-mániás  •  Kritikus  •  őszinte
Regisztráció2014.07.15
Utoljára itt2022.06.24

Néhány kiemelt értékelés

Átlagos 2022. június 16.a párjával járt itt
Nyáron szépen fényképezhető esküvői helyszín. Én kőtárnak mondanám, de biztos más mást is lát benne. Nem akartam a rosszal kezdeni, de lám a címbe máris beleírtam. Nem található meg a helyszín. A Waze szerint lezárt utakat találtam, a google szerint is egy sorompó állja az utamat.
Felhasználó fényképei:
Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány -
Még több kép (5 db) >>
Átlagos 2021. október 3.a párjával járt itt
Vegyes a kép. A négycsillaghoz képest csak háromcsillagot adnék. A wellnes rész ódivatú. Bár van kiúszó, de kint nincs leülési lehetőség benne. A viz hőmérséklete jó, de kint az a kényszer guggolás elég nevetséges. Szauna része fürdőruhás, ami itt nyugaton már ódivatú. A wellnesrészben abszolút nincs légtechnika, 100 % a páratartalom bent.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Érdekes 2022. június 13.családjával járt itt
Aki ide el akart jönni remetének, meg sem szólalhatott. Vajon hogyan mondhatta el hogy éhes, hogy beteg? Szerintem ez börtön volt az önkéntes száműzötteknek. Nem csoda, hogy a középkorban befejezték a finanszírozását és be sem fejezték. MInt az akkori uralkodó mondta: "Ez egy haszontalan népség! Nem dolgozik, nem osztja a tanokat, semmi hasznot nem hoznak.