stupek étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg stupek értékeléseit!

Olvasd el stupek étterem értékeléseit!

stupek értékelései

vidéken is jó az élet -

Krisztina Cukrászda Vértessomló

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Kicsit kirándultunk és ide is betértünk. Lám, egy vidéki faluban is lehet ötcsillagos cukrászdát üzemeltetni kitűnő cukrászokkal. Van itt minden fajta sütemény és torta: normál, cukormentes, paleo. Még meggysör is kapható. Karácsonyra nem is kellett sütnünk semmit, mind bevállalták. Csillogó belső tér, bárpult, nagy LCD TV, hangosítás, bankkártyás fizetés, akár esküvő is tartható, akkora belső terme van.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Egészségügyi okok miatt tértünk be a kórház területére. Maga az étterem is itt van, külön épületben. Sajnos csak 13 órakor végeztünk, megéheztünk, és még az interneten megnéztük mi itt a menü. Beállítottuk a gyomrunkat a nekünk tetsző menüre. Bementünk, és mint egy vasúti resti, kockás abroszos asztalok, recsegő székek.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Először nem az jutott eszembe, hogy ez egy étterem. Mindenki wifizik, a székek felett óriási LED TV, az egész étterem tele van LED TV-kkel, mint egy High Tech irodában. De ez egy gyorsétterem. A TV-ken a menü van kivetítve, vagy az árlap, némelyiken hirdetés, némelyiken akár meccs, vagy a sport TV megy, hang nélkül.
tiszta amerika -

V8 Vendéglő Oroszlány

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Ez az étterem Oroszlányban van. Az étterem előtt egy amerikai rendőrautó, belül az étterem egy szegletében valóban autóülésekből összerakott székek az asztalok körül. Van itt még falból „kijövő” autó orr, dísztárcsa-kiállítás, vagy olajoshordóból készült talponálló asztal. A nagyobb részen gyorsétterem, sorbanállásos, kikérős, rámutatós.
Oroszlányba költözött -

V8 Vendéglő Cece

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle. És a tulajtól is , aki normális hangsúllyal adta ki az utasításokat és nem fennhangon, szidalmazva, ahogy mások szokták.
2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Annyit ehetsz, amennyit bírsz, potom kb 1500-ért+ital. Neki is álltam, de már a gombakrémes makaróni nem ízlett. Aztán láttam a feliratot: ha nem eszed meg, fizesd ki, talán így fordíthatnám magyarról-magyarra. Mivel nem kívántam kétszer kifizetni ugyanazt az ételt, ezért megettem. Bár ne tettem volna.
eldugva a világ elől -

Tanya Csárda Monorierdő

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Olvasom a kritikákat és méltánytalanul le van pontozva ez a csárda. Átutazóban voltunk, és igen, az ittjártam ajánlása alapján választottuk ezt a helyet. A csárda el van dugva az autósok elől, az útról egy üzemcsarnok látszik, az mögött van a csárda. Mi menüt ettünk, de az is olyan óriási, hogy nem tudtuk megenni.
vegyes érzések, vegyes köret -

Alcsi Holt-Tisza Étterem Szolnok

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kezdem a jóval: Az étterem panzió szép, akár esküvői helyszín is lehetne. Székely étterem, hirdeti, benn egy székely népviseletes bábu-pár. Kívűl-belül óriási terek. Átutazóban voltunk és gyorsan szerettünk volna étkezni, mivel előtte utánanéztünk, hogy itt van menüs étkezés is, ezért azt választottuk – volna. Ha a párom mást nem rendelt volna.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Külsőre átlagos balatonparti étterem. Reggel jártunk erre, hát reggeliztünk. Reggelizős ellátás is van, saját asztalterítővel, saját szalvétával, előre elkészítve a teríték a vendégnek. A falakon egy igazán „fali” óra. A kiszolgálás gyors, bár mosolyt nem láttam, de én is álmos voltam, lehet, hogy nem sikerült elkapni a pillanatot.