Ez a hely megszűnt!

05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Botos Csárda Balatonlelle vélemények

Szörnyű 2017. május 21.a párjával járt itt
Barátaink ajánlották az éttermet, interneten rákerestünk. Hatalmas csalódás volt a zárt kapu. A nem üzemelés tényét illett volna valamely fórumon feltüntetni.
Kiváló 2016. június 23.családjával járt itt
Csak annyit akarok, hogy ha a gyerekem felno, legyenek meg ilyen helyek, mint a Botos Csarda. Ha a Yach Clubbol ide jarok kajalni, akkor az mindent elmond.
Kiváló 2015. szeptember 1.családjával járt itt
Többedszerre vacsoráztunk ebben a családias csárdában. Nagyon figyelmes kiszolgálással, finoman elkészített ételekkel, bőséges adagokkal találtuk szemben magunkat. Az udvarban parkolási és gyerekeknek játszási lehetőséggel. Itt a vendég mindenek előtt az első! ! ! ! Minden ismerősömnek és érdeklődőnek szívesen ajánlom figyelmébe.
Botos Csárda Balatonlelle - Étel/italBotos Csárda Balatonlelle - Belső
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon figyelnes volt a kiszolgálás, bőséges adagok, finoman elkészítve. 2 pici gyerkőccel voltunk, nagyon kedvesen, kérés nélkül a gyerekek adagját hozták ki először. A hatsó kertben kis játszóterrel könnyítik a gyerekes vendégek ottlétét.
Kiváló 2014. szeptember 4.családjával járt itt
Már évek óta járunk ide. Mikor először betértünk ide, teljesen elámultam. A belső régi tárgyakkal (sparhelt, virágos láda, kis kancsók, és minden egyéb régi használati tárgyakkal) ízlésesen "díszített" helyiségekkel várja az ide betérő éhes embereket. A felszolgálók nagyon kedvesek, mindenkit barátként fogadnak.