Finomságok háza

Geleta Cukrászda BalatonlelleGeleta Cukrászda Balatonlelle a térképen

Kiváló 2018. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2018. november 18.
Másodjára jártam ebben a cukrászdában, de most is nagyon jó benyomásom volt róla.
Nagy a választék, sokféle sütemény, édesség (pl. gesztenyepüré, madártej, somlói galuska), pogácsák és finom kávék.
Minden, amit megkóstoltunk, nagyon ízlett, és közben néztük, hogy sokan zacskószámra viszik elvitelre a pogácsákat, gesztenyepüréket... És csak jöttek, jöttek az újabb vendégek.
A mosdó helyisége is jópofa a habverős lámpabúrával, keverőtál alakú mosdóval, és a nagyméretű makaronos fallal.
Lehet, hogy nem a legolcsóbb cukrászda, viszont a magasabb árért minőséget, finom ízeket ad. Mindezt tiszta és szép helyen.

Feltétlen ajánlom mindenkinek, ráadásul útba is esik a lellei főúton. Jómagam is biztosan sokszor megyek még.
Hangulat:Kiváló
Geleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Belső

Geleta Cukrászda további értékelései

2023.08.24barátokkal
Széles választék, tágas hely, kedves kiszolgálás, finom fagylalt és az egyik legfinomabb jegeskávé amit valaha ittam.
2018.05.02a párjával
Hát nem éppen az olcsók közé tartozik, de itt talán ez érthető. A torták, illetve sütemények remek ízűek, bár nehéz lenne egy-egy választás alapján teljes képet kapni a minőségről. A lényeg inkább a "körítésen" van, avagy a miliőn. A kínált termékeken keresztül leginkább ez utóbbit kell...
2017.07.20a párjával
Nem tagadom,mielőtt megírom a saját véleményemet,elolvasom a másokét is.Nem azért,mert nincs saját gondolatom,csak hogy biztosan jó helyen járok-e? Hát most nem vagyok benne biztos.Az előttem fanyalgók talán nem itt jártak.Röviden,nagyon kedves kiszolgálás,óriási választék,nagyon finom...
Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel