dudika: Ez egy nagyon jó hely - Rudi Tanya Étterem Balatonlelle

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle értékelése
3. helyezett az 56 balatonlellei étterem közül

Ez egy nagyon jó hely

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Családdal jártunk itt augusztusban. 9 felnőtt, 3 gyerek. Telefonon jeleztük, hogy itt költenénk el a vacsoránkat, terített asztal, szívélyes fogadtatás várt. Amíg az ételre vártunk, a gyerekek kiválóan érezték magukat a kerthelyiségben kialakított játszótéren. A felnőttek szinte egy karnyújtásnyira tőlük nyugodtan tudtak beszélgetni. A lurkók bánatára igen hamar elkészült az étel, pedig szinte mindenki mást-mást választott. A tulajdonos igazi vérbeli vendéglátós. Az árakról már ne is beszéljünk... Kár, hogy csak a nyaralásunk utolsó napján fedeztük fel ezt a kis éttermet. Ha arra visz utunk, biztos ide fogunk betérni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni dudika felhasználót?    Igen

8638 Balatonlelle
Rákóczi út 24.

2020. június 30.
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk...